مشاهده خبر

شنبه 24 اردیبهشت 1401

برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد

با تصمیم مدیر شبکه یک سیما، هم زمان با برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی نمایشگاه کتاب تهران، برنامه های مهم "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک سیما به نمایشگاه کتاب تهران منتقل شدند.

3

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، با توجه به اهمیت و نقش تمدن ساز کتاب و ترویج کتابخوانی در رشد علمی و فرهنگی جامعه، شبکه یک سیما در دوره جدید و همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، علاوه بر تهیه گزارش های متعدد و متنوع از اتفاقات و خبر های این رویداد بزرگ و کم نظیر فرهنگی، برنامه های سیمای خانواده و امیدیه را تا پایان ایام برگزاری نمایشگاه کتاب، به محل استقرار نمایشگاه امسال در مصلی امام خمینی(ره)  منتقل کرده است.
عليرضا متقيان، تهيه کننده برنامه سيماي خانواده در این خصوص گفت: در اين هفته مهمان هاي برنامه همگي به نوعي دستي در ادبيات و فرهنگ کشور دارند و کتابهاي ارزشمندي را به مخاطبان معرفي خواهند کرد. زهرا قدياني و معصومه توکلي از نويسندگان موفق  و مسعود پيرمراديان مدير مسئول دفتر نشر معارف مهمانان امروز برنامه سيماي خانواده هستند. تهيه کننده برنامه سيماي خانواده افزود: در این چند روز، در کنار گفتگو با ناشران و نویسندگان، بخش های گزارشی و میان برنامه هایی مرتبط با حضور مردم در نمایشگاه بین المللی کتاب، مجریان و کارشناسان برنامه، شور و نشاط حاکم در نمایشگاه و جذابیت های کتاب و کتابخوانی را به خانواده های بیننده برنامه منتقل خواهند کرد.
گفتني است برنامه سيماي خانواده از شنبه تا پنجشنبه ساعت 30 : 11 دقيقه پخش مي شود.
برنامه اميديه هم اين هفته ميزبان فعالان در حوزه کتاب خواهد بود. مصطفي هيودي، تهيه کننده برنامه اميديه گفت: در چارچوب هویت برنامه، در این هفته، با کساني که کسب و کارشان را با کتاب رونق داده اند، گفتگو مي کنيم و فرصت های اقتصادی موجود در این حوزه و فنآوری های نوین و دانش بنیان مرتبط با کتاب، خواهیم پرداخت.
او اظهار داشت: از امروز شنبه نمايشگاه کتاب، استوديوي برنامه اميديه مي شود و با اجراي کياداود اسفندياري، هر بار با يکي از مولفان، ناشران و دست اندرکاران کتاب صحبت مي کنيم.
هيودي افزود: در اين برنامه، با مديران نمايشگاه هم در خصوص اقتصاد نشر و همچنين پيشرفت ايران و انقلاب در سايه کتاب و نشر، گفتگو خواهيم کرد و البته کتاب هاي مفيدي نيز به بينندگان معرفي مي کنيم.
برنامه اميديه کاري از گروه اقتصاد شبکه يک سيماست که با محوريت معرفي کارآفرينان موفق که شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 : 18 از شبکه یک سیما پخش مي شود.
شایان ذکر است، بر اساس برنامه ریزی انجام شده، همه مدیران و تهیه کنندگان برنامه های روتین شبکه یک سیما در این روز ها ضمن حضور در نمایشگاه کتاب و بررسی فرصت های موجود برای تقویت فرهنگ کتابخوانی، جلساتی را در محل نمایشگاه برگزار می نمایند.

آخرین اخبار

برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند رنگ آمیزی کنداکتور شبکه یک با برنامه های جدید داستان کتاب "نعمت جان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "دست نیافتنی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تا خمینی شهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "وطن دار" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "قصه ای ناتمام برای دخترم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "خداوند هرگز از یک قلب عاشق دست نمی کشد" در «دعوت» داستان کتاب "قلب کوچک سپهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "حامی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تنها در سامسون" در برنامه امروز «دعوت» "نیاز" سریال شب های قدر شبکه یک سیما شد داستان کتاب "دل پلاس" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "شلیک به آسمان" در برنامه امروز «دعوت» داستان زندگی  "حاج اکبر ابراهیمی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب‌ "عصرهای کریسکان، پرده سور و شُنام" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تلخی رهایی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "پسرهای ننه عبدالله" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "غریب آلواتان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "فرنگیس" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "از چوبه دار تا سایه مجنون" در برنامه «دعوت» داستان کتاب "نگاهبان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "مادر ایران" در برنامه امروز «دعوت" "موتورسوار چمران" در دعوت روایت می شود روایت "قصه قبرستون" در برنامه دعوت پخش سري جديد مستند" حديث سرو " از شبکه يک ماه رمضان در شبکه يک سیما "دعوت" از فردا در آستانه افطار میهمان خانه ها می شود. پخش مستند "رمضان در کشورهای اسلامی" از شبکه یک طرحی برای فردا از زبان استاد" رحیم‌پور ازغدی" ویژه برنامه رمضانی "درسهایی از قرآن" در ماه قرآن سحرهای ماه خدا با ویژه برنامه " ماه خدا " پخش سری جدید «اُمیدیه» از ابتدای ماه مبارک رمضان «خوشنام»مهمان خانه ها در شب های ماه مبارک رمضان گفتمان پیشرفت با شبکه یک سیما+تیزر پخش فیلم سینمایی مارمولک از شبکه یک رهبر معظم انقلاب با مردم سخن می گوید رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: قدمگاه در شبکه يک وزير صنعت، معدن و تجارت به نگاه يک مي آيد اخبار ساعت ۱۹از شبکه یک رفت محمد نادری به «سریالیست» می آید "پهلوانان" میهمان نوروزی شبکه یک شدند «بوم‌گرد» رقابتی برای گردشگری  اقتصادی عوامل "ثریا" پای صحبت های مردم نشستند "اُمیدیه" پویش شبکه یک برای حمایت از کارآفرینان خلاق+تیزر رییس بازرسی کل کشور به "نگاه یک" شبکه یک می آید

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها