مشاهده خبر

شنبه 24 اردیبهشت 1401

برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد

با تصمیم مدیر شبکه یک سیما، هم زمان با برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی نمایشگاه کتاب تهران، برنامه های مهم "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک سیما به نمایشگاه کتاب تهران منتقل شدند.

4

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، با توجه به اهمیت و نقش تمدن ساز کتاب و ترویج کتابخوانی در رشد علمی و فرهنگی جامعه، شبکه یک سیما در دوره جدید و همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، علاوه بر تهیه گزارش های متعدد و متنوع از اتفاقات و خبر های این رویداد بزرگ و کم نظیر فرهنگی، برنامه های سیمای خانواده و امیدیه را تا پایان ایام برگزاری نمایشگاه کتاب، به محل استقرار نمایشگاه امسال در مصلی امام خمینی(ره)  منتقل کرده است.
عليرضا متقيان، تهيه کننده برنامه سيماي خانواده در این خصوص گفت: در اين هفته مهمان هاي برنامه همگي به نوعي دستي در ادبيات و فرهنگ کشور دارند و کتابهاي ارزشمندي را به مخاطبان معرفي خواهند کرد. زهرا قدياني و معصومه توکلي از نويسندگان موفق  و مسعود پيرمراديان مدير مسئول دفتر نشر معارف مهمانان امروز برنامه سيماي خانواده هستند. تهيه کننده برنامه سيماي خانواده افزود: در این چند روز، در کنار گفتگو با ناشران و نویسندگان، بخش های گزارشی و میان برنامه هایی مرتبط با حضور مردم در نمایشگاه بین المللی کتاب، مجریان و کارشناسان برنامه، شور و نشاط حاکم در نمایشگاه و جذابیت های کتاب و کتابخوانی را به خانواده های بیننده برنامه منتقل خواهند کرد.
گفتني است برنامه سيماي خانواده از شنبه تا پنجشنبه ساعت 30 : 11 دقيقه پخش مي شود.
برنامه اميديه هم اين هفته ميزبان فعالان در حوزه کتاب خواهد بود. مصطفي هيودي، تهيه کننده برنامه اميديه گفت: در چارچوب هویت برنامه، در این هفته، با کساني که کسب و کارشان را با کتاب رونق داده اند، گفتگو مي کنيم و فرصت های اقتصادی موجود در این حوزه و فنآوری های نوین و دانش بنیان مرتبط با کتاب، خواهیم پرداخت.
او اظهار داشت: از امروز شنبه نمايشگاه کتاب، استوديوي برنامه اميديه مي شود و با اجراي کياداود اسفندياري، هر بار با يکي از مولفان، ناشران و دست اندرکاران کتاب صحبت مي کنيم.
هيودي افزود: در اين برنامه، با مديران نمايشگاه هم در خصوص اقتصاد نشر و همچنين پيشرفت ايران و انقلاب در سايه کتاب و نشر، گفتگو خواهيم کرد و البته کتاب هاي مفيدي نيز به بينندگان معرفي مي کنيم.
برنامه اميديه کاري از گروه اقتصاد شبکه يک سيماست که با محوريت معرفي کارآفرينان موفق که شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 : 18 از شبکه یک سیما پخش مي شود.
شایان ذکر است، بر اساس برنامه ریزی انجام شده، همه مدیران و تهیه کنندگان برنامه های روتین شبکه یک سیما در این روز ها ضمن حضور در نمایشگاه کتاب و بررسی فرصت های موجود برای تقویت فرهنگ کتابخوانی، جلساتی را در محل نمایشگاه برگزار می نمایند.

آخرین اخبار

ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان 1444 سحرهای ماه مهمانی خدا با "ماه خدا" افتتاح «استودیو صبا» شبکه یک با حضور معاون سیمای رسانه ملی نون خ 4 با حضور حاجی عبدالهی و بنفشه خواه در نوروز 1402 + تیزر روایتی قهرمانانه در «بی کرانه شو» با اجرای داریوش ارجمند نوروز دوست داشتنی همراه با شبکه یک سیما بازدید مدیرشبکه یک سیما از واحد دوبلاژ سیما دو تغییر مدیریتی در شبکه یک سیما مجموعه مستند «املاک ملت» «کاریکارتون» با فضایی نو به شبکه یک رسید پخش ویژه برنامه میلاد امام علی(ع) از بیت امام خمینی(ره) در قم ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما برای دهه فجر 1401 برنامه «ایران امروز» پخش سریال «شهباز» از شنبه 8 بهمن اعلام ویژه برنامه های سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در رسانه ملی ویژه برنامه یلدایی «شب‌روشنی» برنامه جریان مستند ایرانگرد5 برنامه تمثیلات قهرمان علمی ایران در رویان رویان پارسا سریال گیل دخت سریال آزادی مشروط در قاب یک اطلاعیه شبکه یک سیما درس زندگی از "مکتب" اهل بیت (ع) وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: فصل جدید "پایش" در شبکه یک سیما سه انتصاب جدید در شبکه‌یک سیما مدیر شبکه یک سیما در «پژوهشگاه رویان» «مزد اخلاص» را امشب از شبکه یک سیما ببینید یک "راز ناتمام" از شبکه یک افشا می‌شود حسینیه ای به وسعت ایران از قاب شبکه یک آغاز به کار مجدد گروه "حماسه و مقاومت" در شبکه‌ یک کارآفرینان ایرانی از آنتن شبکه یک+تیزر رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما تجربه های رکورددار تولید نهال در" رکوردداران"شبکه یک با شبکه یک "از خوب به عالی" بروید مستند " قصه های آقاي وزير" به شبکه يک مي آيد "ایده طلایی" شبکه یک، میزبان تجربه‌های حسین رضازاده سریال جدید «مستوران» از ۲ تیر روی آنتن شبکه یک تجربه های رکورد دار اولین ایجاد کننده سیستم آکوآپونیک کشور زیارت حرم رضوی بعد از سریال "ولایت عشق " سریال «ولایت عشق» در شبکه یک سیما «دیار جوانمردان» در شبکه یک در سايه "همسايه" آرام مي گيريم "سطر آخر" در شبکه یک+تیزر برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها