مشاهده خبر

چهار شنبه 1 تیر 1401

رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما

شبکه یک سیما در سه ماهه فصل تابستان 1401 با برنامه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، مسابقه و مستند میزبان مخاطبان خواهد بود. این برنامه ها بدین شرح معرفی می گردد:

13

-صبح بخیر ایران: برنامه نام آشنای صبحگاهی شبکه یک با بخش ها و آیتم های مختلف همراه شما در صبحی نو است. "صبح بخیر ایران" به تهیه کنندگی داریوش دلیری و اجرای رضاامیراحمدی، محمدرضا احمدی، میلاد شیران و مهدی توتونچی شنبه تا پنجشنبه ساعت 6 روی آنتن می رود. این برنامه در گروه اجتماعی شبکه یک تولید شده است.
- سیمای خانواده: این مجله خانوادگی از دیرباز همراه مخاطبان بوده است و حالا ظهرهای گرم تابستان با آیتم های مختلف محفل شما را گرم تر می کند. 
سیمای خانواده در گروه اجتماعی شبکه یک به تهیه کنندگی علیرضا متقیان با اجرای ساجده سلیمانی، فاطمه رضاپور، فرشته ایزدی، هرمزشجاعی مهر، عباس طاهریان و سیدمحمدرضا حسینیان شنبه تا پنجشنبه ساعت 11:30 پخش خواهد شد.
-سریال مستوران: این سریال داستانی به تاریخ کهن ایران زمین می پردازد.  و بازیگرانی چون: حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری و علی دهکردی در فصل نخست "مستوران" به ایفای نقش پرداخته اند.
"مستوران" به تهیه کنندگی عطا پناهی و کارگردانی مسعود آب پرور و سیدجمال سیدحاتمی تازه ترین اثر از تولیدات سازمان هنری رسانه ای اوج است.
این سریال را هرشب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما دنبال کنید.
-امیدیه: این برنامه با معرفی کارآفرینان پیشرو و موفق در عرصه اقتصادی و کسب و کار شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. "امیدیه" به تهیه کنندگی مصطفی هیودی و اجرا کیاداود اسفندیاری در گروه دانش و اقتصاد شبکه یک  تهیه و تولید شده است.
-ورزش و مردم: این برنامه با پرداخت به عرصه ورزش کشورو گزارش از وقایع ورزشی طی هفته روی آنتن می رود. تهیه کنندگی و اجرا این برنامه را که در گروه تاریخ، فرهنگ و هنر تولید می شود پیمان یوسفی عهده دار است.
 "ورزش و مردم" جمعه ها ساعت 11:30 پخش می شود.
-ثریا: این برنامه با شعار دیدبانی برای پیشرفت با بررسی چالش ها و مسائل روزکشور یکشنبه ها ساعت 23:15 با تهیه کنندگی و اجرای محسن مقصودی از آنتن شبکه یک سیما پخش می شود.
 "ثریا" تولید گروه اجتماعی شبکه یک است.
-مسابقه ایران: با هدف شناخت بهترو بیشتر از کشورمان ایران و طرح سوالات ایرانشناسی با حضور شرکت کنندگانی از اقصی نقاط کشور روزهای زوج ساعت 19:30 روی آنتن می رود.
مسابقه ایران تولید گروه اجتماعی شبکه یک با تهیه کنندگی هاشم رضایت و اجرا سعید شیخ زاده پخش می شود.
-مسابقه دستپخت: مسابقه بزرگ دستپخت رقابت میان شرکت کنندگان طیف های مختلف جامعه از شهرهای مختلف ایران است که همراه با نکات ریز و حرفه ای در آشپزی به نمایش گذاشته می شود. 
"دستپخت" را به تهیه کنندگی و اجرای سیدوحیدحسینی پنجشنبه و جمعه ها ساعت 19:30 تماشا کنید.
-اتم: با هدف امیدآفرینی و بالابردن روحیه همگرایی و تفکر حکمرانی اجتماعی در گروه دانش واقتصاد شبکه یک به تهیه کنندگی حمیدمراوندی تهیه شده است. 
کارشناسی چون: محمددلاوری، فریباکوثری، پرهام دیباج با اجرای کاوه خداشناس در این برنامه مشارکت دارند.
"اتم" را پنجشنبه و جمعه ها ساعت 23:15 از شبکه یک دنبال کنید 
-دیارجوانمردان: مستند داستانی "دیارجوانمردان" با هدف معرفی پهلوانان و جوانمردان شهرری؛ شهرالمپیکی ایران تولید شده است. 
این مجموعه مستند به کارگردانی داریوش یاری و کارگردانی نیما مهدیان تولید گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک است و دوشنبه ها ساعت 23:15 پخش می شود. 
-رزم آوران: مستند مسابقه رزم آوران نخستین مسابقه رزمی –زرهی است این مستند–مسابقه مطابق با استاندارد‌های بین المللی مسابقات ارتش‌های جهان و با مشارکت ۹ تیم از نیرو‌های تکاوری و زرهی در ۱۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ضبط شده است 
"رزم آوران" به تهیه کنندگی احمدزاده و مقدس یکشنبه و سه شنبه ها ساعت 19:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
-فیلم سینمایی: فیلم های سینمایی روز ایران و جهان را مطابق معمول ساعت 24بامداد جمعه و جمعه ها ساعت 16 تماشا کنید.
گفتنی است مستند ایرانگرد با تهیه کنندگی و اجرای جواد قارایی و برنامه از خوب به عالی و برنامه اقتصادی پایش نیز از اواسط مردادماه روی آنتن خواهند رفت، که ساعت پخش آنها متعاقبا اعلام می شود

آخرین اخبار

«وقت اندیشه» در شبکه یک سیما محمد اصفهانی خواننده تیتراژ «مستوران» شد فصل دوم سریال «مستوران» روی آنتن می‌رود فصل جدید مستند «رخ‌ مادر» روی آنتن می‌رود پخش مستندی درباره کشتار غزه به روایت خبرنگار آمریکایی «خاک و نمک» از آنتن شبکه یک سیما پخش می‌شود بازدید مدیران شبکه یک از اتاق وضعیت معاونت فضای مجازی انتصاب مدیر جدید تامین برنامه شبکه یک برنامه‌های شبکه یک به مناسبت هفته بسیج سریال «بلندترین صدا» به آنتن شبکه یک رسید «ایران از بالا» راوی جاذبه های دیدنی ۳۱ استان کشور سری جدید «شکرستان» با روایت رضا بابک «رعد و برق» افخمی به آنتن شبکه یک رسید ایرانگرد 6 به مرحله پیش تولید رسید توضیحات شبکه یک سیما درباره اظهارات پدر شهید عجمیان در برنامه «صبح بخیر ایران» بیانیه سازمان صداوسیما در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حمله به خبرنگاران انتصاب مدیر جدید گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک تماشای سریال فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی از شبکه یک پخش فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» با کیفیت بالا از شبکه یک «کرشمه»، موسیقی نواحی در شبکه یک سیما «سامو بندری» به شبکه یک می آید تقدیر رئیس مجمع سازمانهای مردم نهاد حامی قدس از برنامه ساعت به وقت قدس پای حق پخش مسابقات به مناظره تلویزیونی باز شد سریال «عاشورا» هر شب از آنتن شبکه یک ویژه برنامه های شبکه یک به مناسبت هشتم ربیع الاول تقدیر نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق از برنامه ساعت به وقت قدس ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما در هفته دفاع مقدس کارگران با «کارخنده» به شبکه یک می آیند «توحیدخانه»، مهمان آنتن شبکه یک در روزهای پایانی ماه صفر واکاوی سه جریان قدرتمند القا کننده ناامیدی در جامعه ایرانی آغاز پخش سری جدید برنامه «جریان» تقدیر نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین از برنامه «ساعت به وقت قدس» رحیم‌پور ازغدی مهمان برنامه «لشکر حسینی» می‌شود «جام جم» به آنتن شبکه یک رسید سری جدید «آفتاب شرقی» از فردا روی آنتن می‌رود پخش پشت صحنه و تحلیل سریال «سوران» از امشب انتصاب جدید در شبکه یک مینی سریال «عاشورا» به شبکه یک می آید انتصاب مدیر جدید مالی شبکه یک تقویت نهاد خانواده، ماموریت مشترک صداوسیما و دولت مستند «روضه خانگی»، تجلی بازنمایی هویت ملی و سنت عزاداری پخش سه برنامه جدید از آنتن شبکه یک سیما برنامه عزاداری دهه اول محرم ۱۴۰۲ در حسینیه امام‌خمینی (ره) درخشش شبکه یک در جشنواره نانو و رسانه روایت محرم در قاب شبکه یک سیما خداحافظی گروه فیلم و سریال از شبکه یک/ انتصاب غلامرضا الماسی در مرکز سیما فیلم عیدانه «صبح بخیر ایران» شبکه یک سیما پوشش «جشن بزرگ ولایت» از آنتن شبکه یک سیما سری جدید «صبح بخیر ایران» و «سیمای خانواده» روی آنتن شبکه یک سیما «آسمان»؛ عیدانه شبکه یک سیما در دهه امامت و ولایت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها