مشاهده خبر

چهار شنبه 1 تیر 1401

رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما

شبکه یک سیما در سه ماهه فصل تابستان 1401 با برنامه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، مسابقه و مستند میزبان مخاطبان خواهد بود. این برنامه ها بدین شرح معرفی می گردد:

13

-صبح بخیر ایران: برنامه نام آشنای صبحگاهی شبکه یک با بخش ها و آیتم های مختلف همراه شما در صبحی نو است. "صبح بخیر ایران" به تهیه کنندگی داریوش دلیری و اجرای رضاامیراحمدی، محمدرضا احمدی، میلاد شیران و مهدی توتونچی شنبه تا پنجشنبه ساعت 6 روی آنتن می رود. این برنامه در گروه اجتماعی شبکه یک تولید شده است.
- سیمای خانواده: این مجله خانوادگی از دیرباز همراه مخاطبان بوده است و حالا ظهرهای گرم تابستان با آیتم های مختلف محفل شما را گرم تر می کند. 
سیمای خانواده در گروه اجتماعی شبکه یک به تهیه کنندگی علیرضا متقیان با اجرای ساجده سلیمانی، فاطمه رضاپور، فرشته ایزدی، هرمزشجاعی مهر، عباس طاهریان و سیدمحمدرضا حسینیان شنبه تا پنجشنبه ساعت 11:30 پخش خواهد شد.
-سریال مستوران: این سریال داستانی به تاریخ کهن ایران زمین می پردازد.  و بازیگرانی چون: حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری و علی دهکردی در فصل نخست "مستوران" به ایفای نقش پرداخته اند.
"مستوران" به تهیه کنندگی عطا پناهی و کارگردانی مسعود آب پرور و سیدجمال سیدحاتمی تازه ترین اثر از تولیدات سازمان هنری رسانه ای اوج است.
این سریال را هرشب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما دنبال کنید.
-امیدیه: این برنامه با معرفی کارآفرینان پیشرو و موفق در عرصه اقتصادی و کسب و کار شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. "امیدیه" به تهیه کنندگی مصطفی هیودی و اجرا کیاداود اسفندیاری در گروه دانش و اقتصاد شبکه یک  تهیه و تولید شده است.
-ورزش و مردم: این برنامه با پرداخت به عرصه ورزش کشورو گزارش از وقایع ورزشی طی هفته روی آنتن می رود. تهیه کنندگی و اجرا این برنامه را که در گروه تاریخ، فرهنگ و هنر تولید می شود پیمان یوسفی عهده دار است.
 "ورزش و مردم" جمعه ها ساعت 11:30 پخش می شود.
-ثریا: این برنامه با شعار دیدبانی برای پیشرفت با بررسی چالش ها و مسائل روزکشور یکشنبه ها ساعت 23:15 با تهیه کنندگی و اجرای محسن مقصودی از آنتن شبکه یک سیما پخش می شود.
 "ثریا" تولید گروه اجتماعی شبکه یک است.
-مسابقه ایران: با هدف شناخت بهترو بیشتر از کشورمان ایران و طرح سوالات ایرانشناسی با حضور شرکت کنندگانی از اقصی نقاط کشور روزهای زوج ساعت 19:30 روی آنتن می رود.
مسابقه ایران تولید گروه اجتماعی شبکه یک با تهیه کنندگی هاشم رضایت و اجرا سعید شیخ زاده پخش می شود.
-مسابقه دستپخت: مسابقه بزرگ دستپخت رقابت میان شرکت کنندگان طیف های مختلف جامعه از شهرهای مختلف ایران است که همراه با نکات ریز و حرفه ای در آشپزی به نمایش گذاشته می شود. 
"دستپخت" را به تهیه کنندگی و اجرای سیدوحیدحسینی پنجشنبه و جمعه ها ساعت 19:30 تماشا کنید.
-اتم: با هدف امیدآفرینی و بالابردن روحیه همگرایی و تفکر حکمرانی اجتماعی در گروه دانش واقتصاد شبکه یک به تهیه کنندگی حمیدمراوندی تهیه شده است. 
کارشناسی چون: محمددلاوری، فریباکوثری، پرهام دیباج با اجرای کاوه خداشناس در این برنامه مشارکت دارند.
"اتم" را پنجشنبه و جمعه ها ساعت 23:15 از شبکه یک دنبال کنید 
-دیارجوانمردان: مستند داستانی "دیارجوانمردان" با هدف معرفی پهلوانان و جوانمردان شهرری؛ شهرالمپیکی ایران تولید شده است. 
این مجموعه مستند به کارگردانی داریوش یاری و کارگردانی نیما مهدیان تولید گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک است و دوشنبه ها ساعت 23:15 پخش می شود. 
-رزم آوران: مستند مسابقه رزم آوران نخستین مسابقه رزمی –زرهی است این مستند–مسابقه مطابق با استاندارد‌های بین المللی مسابقات ارتش‌های جهان و با مشارکت ۹ تیم از نیرو‌های تکاوری و زرهی در ۱۸ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ضبط شده است 
"رزم آوران" به تهیه کنندگی احمدزاده و مقدس یکشنبه و سه شنبه ها ساعت 19:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
-فیلم سینمایی: فیلم های سینمایی روز ایران و جهان را مطابق معمول ساعت 24بامداد جمعه و جمعه ها ساعت 16 تماشا کنید.
گفتنی است مستند ایرانگرد با تهیه کنندگی و اجرای جواد قارایی و برنامه از خوب به عالی و برنامه اقتصادی پایش نیز از اواسط مردادماه روی آنتن خواهند رفت، که ساعت پخش آنها متعاقبا اعلام می شود

آخرین اخبار

ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما برای دهه فجر 1401 برنامه «ایران امروز» پخش سریال «شهباز» از شنبه 8 بهمن اعلام ویژه برنامه های سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در رسانه ملی ویژه برنامه یلدایی «شب‌روشنی» برنامه جریان مستند ایرانگرد5 برنامه تمثیلات قهرمان علمی ایران در رویان رویان پارسا سریال گیل دخت سریال آزادی مشروط در قاب یک اطلاعیه شبکه یک سیما درس زندگی از "مکتب" اهل بیت (ع) وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: فصل جدید "پایش" در شبکه یک سیما سه انتصاب جدید در شبکه‌یک سیما مدیر شبکه یک سیما در «پژوهشگاه رویان» «مزد اخلاص» را امشب از شبکه یک سیما ببینید یک "راز ناتمام" از شبکه یک افشا می‌شود حسینیه ای به وسعت ایران از قاب شبکه یک آغاز به کار مجدد گروه "حماسه و مقاومت" در شبکه‌ یک کارآفرینان ایرانی از آنتن شبکه یک+تیزر رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما تجربه های رکورددار تولید نهال در" رکوردداران"شبکه یک با شبکه یک "از خوب به عالی" بروید مستند " قصه های آقاي وزير" به شبکه يک مي آيد "ایده طلایی" شبکه یک، میزبان تجربه‌های حسین رضازاده سریال جدید «مستوران» از ۲ تیر روی آنتن شبکه یک تجربه های رکورد دار اولین ایجاد کننده سیستم آکوآپونیک کشور زیارت حرم رضوی بعد از سریال "ولایت عشق " سریال «ولایت عشق» در شبکه یک سیما «دیار جوانمردان» در شبکه یک در سايه "همسايه" آرام مي گيريم "سطر آخر" در شبکه یک+تیزر برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند رنگ آمیزی کنداکتور شبکه یک با برنامه های جدید داستان کتاب "نعمت جان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "دست نیافتنی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تا خمینی شهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "وطن دار" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "قصه ای ناتمام برای دخترم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "خداوند هرگز از یک قلب عاشق دست نمی کشد" در «دعوت» داستان کتاب "قلب کوچک سپهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "حامی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تنها در سامسون" در برنامه امروز «دعوت»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها