مشاهده خبر

یک شنبه 5 مرداد 1399

در نشست رسانه ای سریال "دخترم نرگس" عنوان شد؛

نیاز به حمایت از ظرفیت های شهرستان ها در تولید مجموعه های تلویزیونی

0

نشست رسانه‌ای سریال "دخترم نرگس" امروز یکشنبه پنجم مرداد پس از گفتگوی بی واسطه مخاطبان با عوامل این سریال در مرکز 162 امور مخاطبان صدا و سیما با حضور کارگردان، تهیه کنندگان و تعدادی از بازیگران این سریال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، محمود پاک نیت، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، مریم بارسنجی و جمال ذوالقدر از جمله بازیگران حاضر در این نشست بودند. همچنین باقر پیران کارگردان و سیدحسن فرخی و داوود سلیمان‌پور تهیه‌کنندگان این سریال هم در این نشست حضور داشتند. باقر پیران کارگردان سریال در این نشست  گفت: سوژه اصلی این سریال منبعث از ظرفیت ‌های فرهنگی استان آذربایجان غربی بوده است.

محمود پاک نیت هم تاکید کرد: ما همه چیز را در تهران متمرکز کرده‌ایم و نمی‌دانیم کسانی هستند که در شهرستان‌ها می‌توانند مفید باشند.

او ضمن تاکید بر حمایت بیشتر از استان ها در تولید مجموعه های تلویزیونی اظهار داشت: ما همان‌قدر در تهران حمایت می‌کنیم، باید از شهرستان‌ها هم حمایت کنیم. ولی چون در شهرهایشان فضای کار نیست به پایتخت روی می‌آورند. رحیم نوروزی دیگر بازیگر این سریال عنوان کرد: در چند سال گذشته همه کارهایی که انجام داده‌ام در شهرستان بوده است و از آنجایی که ایرانگردی را هم دوست دارم هر کاری از شهرستان پیشنهاد شود استقبال می‌کنم.

مریم خدا رحمی دیگر بازیگر این سریال هم گفت: باعث خوشحالی است که این سریال درصد بیننده بالایی داشته است اما اگر بودجه بهتری اختصاص داده می‌شد خیلی فراتر از این را استقبال را هم می‌دیدیم. چون کار قابلیت بیشتری دارد.

امشب 5 مرداد قسمت 25 این سریال روی آنتن خواهد رفت.

آخرین اخبار

برنامه جریان مستند ایرانگرد5 برنامه تمثیلات قهرمان علمی ایران در رویان رویان پارسا سریال گیل دخت سریال آزادی مشروط در قاب یک اطلاعیه شبکه یک سیما درس زندگی از "مکتب" اهل بیت (ع) وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: فصل جدید "پایش" در شبکه یک سیما سه انتصاب جدید در شبکه‌یک سیما مدیر شبکه یک سیما در «پژوهشگاه رویان» «مزد اخلاص» را امشب از شبکه یک سیما ببینید یک "راز ناتمام" از شبکه یک افشا می‌شود حسینیه ای به وسعت ایران از قاب شبکه یک آغاز به کار مجدد گروه "حماسه و مقاومت" در شبکه‌ یک کارآفرینان ایرانی از آنتن شبکه یک+تیزر رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما تجربه های رکورددار تولید نهال در" رکوردداران"شبکه یک با شبکه یک "از خوب به عالی" بروید مستند " قصه های آقاي وزير" به شبکه يک مي آيد "ایده طلایی" شبکه یک، میزبان تجربه‌های حسین رضازاده سریال جدید «مستوران» از ۲ تیر روی آنتن شبکه یک تجربه های رکورد دار اولین ایجاد کننده سیستم آکوآپونیک کشور زیارت حرم رضوی بعد از سریال "ولایت عشق " سریال «ولایت عشق» در شبکه یک سیما «دیار جوانمردان» در شبکه یک در سايه "همسايه" آرام مي گيريم "سطر آخر" در شبکه یک+تیزر برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند رنگ آمیزی کنداکتور شبکه یک با برنامه های جدید داستان کتاب "نعمت جان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "دست نیافتنی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تا خمینی شهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "وطن دار" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "قصه ای ناتمام برای دخترم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "خداوند هرگز از یک قلب عاشق دست نمی کشد" در «دعوت» داستان کتاب "قلب کوچک سپهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "حامی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تنها در سامسون" در برنامه امروز «دعوت» "نیاز" سریال شب های قدر شبکه یک سیما شد داستان کتاب "دل پلاس" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "شلیک به آسمان" در برنامه امروز «دعوت» داستان زندگی  "حاج اکبر ابراهیمی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب‌ "عصرهای کریسکان، پرده سور و شُنام" در برنامه امروز «دعوت»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها