مشاهده خبر

چهار شنبه 24 خرداد 1402
مدیر شبکه یک سیما در بازدید از نمایشگاه آبادیران:

شرکتهای دانش بنیان خاستگاه اشتغالزایی، امید و اعتماد به نفس ملی هستند

مدیر شبکه یک سیما به همراه جمعی از مدیران این شبکه از نخستین نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا با عنوان «آبادیران» بازدید کرد.

6

میثم مرادی بیناباج پس از بازدید از نمایشگاه آبادیران، در گفتگو با رضا اسدی فرد، معاون توسعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری و رئیس این نمایشگاه اظهار داشت:  طی دو سال اخیر اهتمام کشور برای توسعه شرکت های دانش بنیان زیاد شده و در چنین شرایطی، امکان اشتغالزایی برای جوانان و مستعدین حوزه های فناوری در این شرکتها فراهم شده است. شرکتهای دانش بنیان از خاستگاه هایی هستند که می توانند به اشتغالزایی و ایجاد امید، اعتماد به نفس ملی و علاقه به میهن اسلامی کمک کنند.

مدیر شبکه یک سیما گفت: نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا، ویترینی بسیار زیبا و شوق انگیز از توانمندی شرکت های دانش بنیان است. این نمایشگاه نه فقط در این موقعیت مکانی، بلکه باید در رسانه هم امتداد یابد.

وی در مورد برنامه های شبکه یک در حمایت و معرفی شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: ما از یک سال پیش در برنامه های مختلف مثل «ایران امروز» و برنامه های گروه دانش و اقتصاد همچون «شتاب» تلاش کردیم که به شرکت های دانش بنیان توجه ویژه داشته باشیم و چهره های موثر و کنشگران این حوزه را معرفی کنیم.

مدیر شبکه یک سیما تصریح کرد: وظیفه خودمان می دانیم که در معرفی شرکتهای دانش بنیان و فعالیت های چشمگیر آنها نهایت تلاشمان را انجام دهیم. یک برنامه با محوریت شرکت های دانش بنیان با عنوان «ایران زمین» تولید کردیم. این برنامه در حوزه پیشرفت بر روایتگری و معرفی شرکت های دانش بنیان و ظرفیت آنها در جهت رشد و آبادانی کشور تاکید دارد‌.

رضا اسدی فرد، رئیس نمایشگاه «آبادیران»  در این دیدار با اشاره به رسانه ای شدن شرکتهای محرومیت زدا و معرفی آنها در برنامه های شبکه یک گفت: امیدواریم با تفاهمنامه هایی که در طول مدت نمایشگاه امضا می‌شوند، شرکتهای دانش بنیان با ورود موثر به پروژه های اجرایی و محرومیت زدایی، موجبات پیشرفت روز افزون کشور را فراهم کنند.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ خرداد ماه 1402 در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است.

 

آخرین اخبار

تقدیر نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق از برنامه ساعت به وقت قدس ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما در هفته دفاع مقدس کارگران با «کارخنده» به شبکه یک می آیند «توحیدخانه»، مهمان آنتن شبکه یک در روزهای پایانی ماه صفر واکاوی سه جریان قدرتمند القا کننده ناامیدی در جامعه ایرانی آغاز پخش سری جدید برنامه «جریان» تقدیر نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین از برنامه «ساعت به وقت قدس» رحیم‌پور ازغدی مهمان برنامه «لشکر حسینی» می‌شود «جام جم» به آنتن شبکه یک رسید سری جدید «آفتاب شرقی» از فردا روی آنتن می‌رود پخش پشت صحنه و تحلیل سریال «سوران» از امشب انتصاب جدید در شبکه یک مینی سریال «عاشورا» به شبکه یک می آید انتصاب مدیر جدید مالی شبکه یک تقویت نهاد خانواده، ماموریت مشترک صداوسیما و دولت مستند «روضه خانگی»، تجلی بازنمایی هویت ملی و سنت عزاداری پخش سه برنامه جدید از آنتن شبکه یک سیما برنامه عزاداری دهه اول محرم ۱۴۰۲ در حسینیه امام‌خمینی (ره) درخشش شبکه یک در جشنواره نانو و رسانه روایت محرم در قاب شبکه یک سیما خداحافظی گروه فیلم و سریال از شبکه یک/ انتصاب غلامرضا الماسی در مرکز سیما فیلم عیدانه «صبح بخیر ایران» شبکه یک سیما پوشش «جشن بزرگ ولایت» از آنتن شبکه یک سیما سری جدید «صبح بخیر ایران» و «سیمای خانواده» روی آنتن شبکه یک سیما «آسمان»؛ عیدانه شبکه یک سیما در دهه امامت و ولایت فصل جدید مسابقه «بومگرد» به سمنان سفر کرد شرکتهای دانش بنیان خاستگاه اشتغالزایی، امید و اعتماد به نفس ملی هستند «بازپرس»؛ یک سریال قضائی با پرونده های واقعی از شبکه یک ویژه برنامه های شبکه یک سیما در سالروز رحلت امام خمینی(ره) سوران به شبکه یک می‌آید پخش فصل دوم برنامه «کلمه» از اول خردادماه پخش سریال طنز «طعم طمع» از شبکه یک زیبایی های سیستان و بلوچستان از دریچه دوربین «مستند ایران» تجلیل رییس رسانه ملی از عوامل نون خ ۴ «نون خ۴» به ایستگاه پایانی رسید ویژه برنامه‌های شبکه یک به مناسبت عید سعید فطر «نون خ»، پربیننده ترین سریال نوروز ۱۴۰۲ ازسرگیری پخش «نون خ» از شبکه یک سیما شبکه یک در روز قدس «ساعت به وقت قدس» در شبکه یک سیما برنامه «مردم دوست داشتنی» امیدآفرین است بازدید رئیس سازمان صداوسیما از برنامه کلمه پیام تسلیت مدیر شبکه یک در پی درگذشت والده آقای مهدی فرجی ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان 1444 سحرهای ماه مهمانی خدا با "ماه خدا" افتتاح «استودیو صبا» شبکه یک با حضور معاون سیمای رسانه ملی نون خ 4 با حضور حاجی عبدالهی و بنفشه خواه در نوروز 1402 + تیزر روایتی قهرمانانه در «بی کرانه شو» با اجرای داریوش ارجمند نوروز دوست داشتنی همراه با شبکه یک سیما بازدید مدیرشبکه یک سیما از واحد دوبلاژ سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها