امروز پنج شنبه  28 تير 1397
تعداد بازدید : 136 - تاریخ خبر : 1396/05/21 - 12:12
جشنواره فیلم های سینمایی بامدادی شبکه یک سیما

فیلم های  دستها نگاه می کنند، مردی شبیه باران، سینه سرخ، بدون توقف، بوی پیراهن یوسف وکودتای سیاه هر بامداد حدود ساعت 1 از شبکه یک پخش می شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، با مداد یکشنبه  فیلم "دستها نگاه می کنند" به کارگردانی ابراهیم شیبانی پخش می شود.داستان این فیلم مربوط به دوران دفاع مقدس است و در خلاصه آن آمده است: در حفظ آبادان یک دوچرخه ساز نابینا بهتر از بسیاری انسان‌های بینا به شهر، وطن و مردم خود خدمت می‌کند. او همان طور که از مسجد بهبهانی‌ها (مرکز مقاومت) نگهداری می‌کند، از کلیسایی که جنب مسجد است نیز مراقبت به عمل آورده و اکنون جامعه ارمنیان از او ممنون هستند.

 بامداد دوشنبه حدود ساعت 1 فیلم سینمایی "مردی شبیه باران" پخش می شود. این فیلم که به کارگردانی سعید سهیلی ساخته شده است درباره منصور  قاسمی یکی از فرماندهان برون مرزی سپاه در جریان حمله نیروهای دشمن موجی و دستگیر می شود. عراقی ها برای شناسایی فرمانده اسرا (منصور قاسمی) فردی را به جاسوسی در میان آن ها اجیر می کنندو...
فیلم سینمایی "سینه سرخ" بامداد سه شنبه پخش می شود در خلاصه داستان این فیلم آمده است : علی یار کودک دوازده ساله در پی مرگ بهترین دوست خود برای احیای او به دنبال کسی می گردد که دم مسیحیایی داشته باشد، در این جستجو غیر از خود کسی را نمی یابد.
فیلم سینمایی "بدون توقف" فیلمی  حادثه ای و رمز آلود، به کارگردانی ژاومه کویت-سرا است در این فیلم می بینیم : بیل مارکس (نیسون) یک مارشال نیروی هوایی فدرال ورشکسته و الکلی است که زندگی اش در حال فروپاشیدن است. بیل در آخرین سفر هوایی اش با موقعیتی تروریستی مواجه می‌شود. شخصی بی نام از طریق ایمیل به او پیامی می‌فرستد و در آن تهدید می‌کند که اگر ۱۵۰ میلیون دلار به حسابی واریز نشود، هر ۲۰ دقیقه یک نفر از هواپیما کشته خواهد شد.این فیلم بامداد چهارشنبه پخش می شود.
"بوی پیراهن یوسف" هم به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بامداد پنجشنبه حدود ساعت 1 پخش می شود.
داستان این فیلم از این قرار است، دایی غفور راننده تاکسی فرودگاه،‌ با وجود همه مدارکی که ثابت می کند پسرش یوسف در جنگ شهید شده، هنوز فکر می کند که او زنده است و حتی حرف دامادش اصغر را که همرزم یوسف بوده قبول نمی کند.
 
فیلم سینمایی "کودتای سیاه" جمعه شب پخش می شوداین فیلم  به کارگردانی محمد رضا ورزی درباره کودتای 28 مرداد است و سعی دارد توطئه های امریکا علیه انقلاب اسلامی را به تصویر بکشد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد