امروز يك شنبه  3 تير 1397
تعداد بازدید : 421 - تاریخ خبر : 1396/06/21 - 11:50
سریال "محکومین" با دو کارگردان پیش می رود

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی"محکومین"از اضافه شدن یک کارگردان جدید در مسیر تولید کار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، بهروز مفید اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های قبلی، پیش بینی شده بود که تصویربرداری این سریال بهمن ماه به اتمام برسد اما از آنجایی که مدیران سیما اعلام کردند که کار باید دی ماه تحویل شبکه یک شود، ما تصمیم گرفتیم برای سرعت بخشیدن در کار، تولید را به دوگروه تقسیم کنیم.

او ادامه داد: به همین منظور حسین قناعت که از نویسندگان سریال و از کارگردانان خوب سینما و تلویزیون هست را بعنوان کارگردان دوم، به گروه اضافه کردیم.

مفید تصریح کرد: گروه اول به کارگردانی سیدجمال سید حاتمی کماکان مشغول تولید و تصویربرداری هستند و در چند روز گذشته ضبط در لوکیشن های میدان دانشگاه و مرادآباد به اتمام رسید و در حال حاضر در حال تصویربرداری تصاویر خیابانی هستند.

تهیه کننده سریال محکومین با اشاره به این که تاکنون تصویربرداری 40 درصد از کار به اتمام رسیده است، افزود: هم اکنون آقای قناعت در حال مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگر است و به زودی کار گروه دوم با تیم تولید مجزا آغاز می شود.

بگفته بهروز مفید، قرار است 22 قسمت از سریال اپیزودیک محکومین توسط سیدجمال سید حاتمی و 8 قسمت دیگر توسط حسین قناعت تولید شود.

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.

لیلا زارع بازیگر ثابت این سریال است و در هر اپیزود با توجه به فیلمنامه، بازیگران جدیدی ایفای نقش می کنند.
مجموعه تلویزیونی محکومین کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 45 دقیقه ای در دست تولید است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد