امروز يك شنبه  30 تير 1398
جستجو
سرزمین ما
زمان پخش:پنجشنبه ها /ساعت 08:00
تعداد بازدید:14203
خلاصه برنامه
این برنامه تریبونی است برای مشارکت و فعالیت فرهنگی و هم اندیشی تشکل های زیست محیطی کشور تا فرهنگ مشارکت در حل معضلات زیست محیطی را نهادینه کند.
عوامل برنامه
تهیه کننده: الهام پیرهادی
انیماتور: عباس طاهریان - مجری ایرج میلانی
نظرات
کد بالا را وارد کنید:
احمد عباسی
1397/05/11
سلام وقت شما بخیر،انتقادی دارم از آقای میلانی مجری توانمند در حوزه گردشگری که روستای ابیانه نطنز را ابیانه کاشان ذکر کردن در صورتی که این روستای تاریخی ومعروف و زیبا جزئی از شهرستان زیبای نطنز ،خواهش میکنم این موضوع را در برنامه بعد اصلاح کنید تا هر کسی که ابیانه را با نام کاشان میشناسه به اشتباه خودش پی ببره چون نطنز اینقدر قدمت وزیبایی داره که ابیانه یکی از آنهاست.
محمدجواد اسماعیل زاده
1397/05/11
باعرض سلام و خسته نباشید در تاریخ ۱۱مرداد ماه در برنامه خوب سرزمین ما مجری محترم مثالی از ابیانه زدند...جهت اطلاع عرض میکنم ابیانه کاشان اشتباه میباشد..ابیانه نطنز صحیح میباشد...لطفا در برنامه بعدی این اشتباه را اصلاح بفرمایید. تشکر از زحمات شما
الهه جعفری
1396/12/08
با سلام و احترام لطفا در این برنامه بسیار مفید ترتیبی اتخاذ فرمایید : مبنی بر فرهنگ حیوان آزاری و آزاری که متاسفانه به وضوح در جامعه نسبت به حیوانات بلا صاحب دیده میشود در حالیکه میتوان برای آنها طرح عقیم سازی و حمایت و رها سازی را به اجرا در آورد تا کنترلی بر جمعیت آنها صورت بگیرد ولی متاسفانه هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است .
شهاب خلج
1395/06/01
با سلام و احترام خدمت شما لطفا تلفن خانم الهام پیرهادی تهیه کننده برنامه رو برای من ارسال فرمائید . طرح جالبی برای پسماندهای تر دارم میخواستم یه برنامه اختصاص داده بشود به موضوع پسماندهای تر در مبداء . با تشکر
ادمین شبکه یک
دوشنبه 1 شهریور 1395
باسلام و احترام..برای ارتباط باعوامل این برنامه به شماره پیامک برنامه 30000111 پیامک بزنید
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد


ارتباط با ما

تلفن پیامگیر : ۲۷۸۶۱۰۰۰

شبکه اجتماعی :
https://sapp.ir/tv1.ir

پیامک : ۳۰۰۰۰۱

آدرس :
خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما

; ;