مشاهده خبر

یک شنبه 24 اسفند 1399

معرفی ظرفیت های اقتصادی ایران در مستند "ایران 1400 "

مجموعه مستند "ایران 1400" روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

2

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، مجموعه مستند ایران 1400 به معرفی ظرفیت های اقتصادی کشور در بخش های گوناگون و در استان های مختلف کشور می پردازد.

در این مستند علاوه بر نمایش ظرفیت ها در گفتگو با کارشناسان و فعالان حوزه های اقتصادی مختلف، انتظارات از دولت و رییس جمهور آینده برای تحقق بخشیدن به ظرفیت های اقتصادی کشور را نیز مطرح می سازد.

این مستند امروز 24 اسفند ساعت15:20، سه شنبه 26 اسفند ساعت16:40 و چهارشنبه ساعت 18 پخش می شود. سایر قسمت ها نیز به مرور از شبکه یک پخش خواهد شد.  

مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه مشاوران املاک، ایرج رهبر نایب رییس انجمن انبوه سازان کشور، مهندس میرجعفری رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و دکتر عبدالملکی کارشناس مسائل اقتصادی مهمانان اولین برنامه "ایران 1400" هستند.
عوامل تولید این برنامه عبارتند از: هومن نیری: کارشناس، مهران علیزاده: مدیر تولید، حسام مزینانی: راوی، زهره پارسا: کارگردان و تدوینگر، علی اصغر روزبهانی: مدیرتصویربرداری و وحید پورندیم: گرافیست. 
مجموعه "مستند ایران 1400" به تهیه کنندگی هومن نیری کاری است از گروه سیاسی شبکه یک سیما است که در30  قسمت 25 دقیقه ای از این شبکه پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

پخش "دعای ندبه" از مهدیه تهران مستند "مدار اقتدار" درشبکه یک "روایت بندگی" هر شب از شبکه یک بررسی مشکلات مستاجران و قیمت مسکن در برنامه "کلید اینجاست" قدردانی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی از شبکه یک گزارشی از موفقیت های نیروی دریایی سپاه در شبکه یک علیرضا افخمی کارگردان سریال «احضار»: رویکرد سازمان مالیات بر پشتیبانی و مانع زدایی از تولید "دعوت" ویژه‌برنامه رمضان شبکه یک شد+تیزر نگاهی به دستاوردهای هسته ای ایران در روز فناوری هسته ای "کلید اینجاست" ویژه برنامه انتخاباتی  شبکه یک واکنش سازندگان سریال به شهادت دو محیط بان شبکه یک ترجیح اول مردم در نوروز 1400 شبکه یک و بیشترین رشد مخاطب روایتی از پرفسور فرهود در مستند "مسیحادم" "مدار زندگی" از آنتن شبکه یک "احضار" سریال رمضانی شبکه یک سیما شد استقبال بی نظیر مردم از "مسابقه ایران" در نوروز 1400 پخش مجموعه جدید مستند "مسیحادم" از شبکه یک شعارسال موضوع ویژه برنامه امشب "پایش" نگاهی به آخرین وضعیت کرونا در کشور ۶ سریال برتر ۹۹ در فینال "سریالیست" "23نفر" به شبکه یک می آید فرمول یک چگونه پربیننده شد ؟ "نون خ" پربیننده ترین و محبوب ترین سریال نوروز "راز اسپنسر " در شبکه یک فاش می شود سیروس مقدم در سریالیست عنوان کرد رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس مطرح کرد: پخش فیلم سینمایی" یدو" از شبکه یک پخش فیلم سینمایی " ایپ من " از شبکه یک+تیزر پخش فیلم سینمایی "خروج" از شبکه یک محمدرضا علیمردانی مهمان امشب برنامه "سریالیست" نهال کاری مجریان شبکه یک سیما عیدانه شبکه یک سیما آخرین خبرها از ویژه ‌های نوروزی شبکه یک در "خیابان ایران" تدارک ویژه و شاد دستپختی‌ها برای نوروز 1400 تصاویر بی‌نظیر از ایران زیبا در سری جدید "ایرانگرد"؛ نوروز 1400 "سریالیست" به کنداکتور نوروزی شبکه یک رسید معرفی ظرفیت های اقتصادی ایران در مستند "ایران 1400 " تدارک ویژه "مسابقه ایران" برای نوروز پخش پشت صحنه سریال "جلال 2 " امشب چگونه با سرمایه کم کسب و کاری شروع کنیم؟ ویژه برنامه ای برای تحویل سال ۱۴۰۰ در شبکه یک دوکارآفرین جوان در "جشنواره کارآفرینی" نگاهی به آخرین تصمیم گیری ها درباره وضعیت کنونی و آینده کشور پخش ۳ فیلم فاخر در ایام سالروز بعثت پیامبر اکرم(ص) میزبانی "فرمول یک" از پنج قلوهای کلاس اولی برای شروع کسب وکار عجله نکنید قدرت خرید کارگران موضوع امشب "پایش"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها