مشاهده خبر

دو شنبه 26 آبان 1399

فصلی جدید در "سیمای خانواده"

برنامه سیمای خانواده با رویکردی جدید از شبکه یک روی آنتن است.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه یک سیما، علیرضا متقیان که به تازگی (۲۴ آبان ) تهیه کنندگی برنامه سیمای خانواده را برعهده گرفته است گفت : در سری جدید برنامه سیمای خانواده یک مقدار رویکردها تغییر کرده است و تصمیم به کاربردی تر کردن برنامه داریم.
تهیه کننده سیمای خانواده افزود: در تجربه‌ای که داشتیم متوجه شدیم در بخش پزشکی و در بخش روانشناسی بحث ها باز می ماند و با پژوهشی که داشتیم متوجه شدیم بخش روانشناسی کاملا به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان احتیاج داردتا مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند‌ بویژه اینکه یک بخش نمایشی هم که مرتبط با بحث روانشناسی است به برنامه اضافه شده است که در هفته ۲روز پخش می شود.
متقیان ادامه داد: در سری جدید بخش آشپزی و بخش هنری به صورت آیتم های خیلی کوتاه ۴دقیقه ای و بخش عروسکی با هنرمندی اردشیر منظم ، از دیگر بخش های فصل جدید سیمای خانواده است.
بخش معرفی خانواده های موفق از اقصی نقاط کشور ، بخش موالید با محوریت اعلام آمار تولد ها در سراسر کشور و چندین بخش جدید دیگر از تدارکات سیمای خانواده در فصل جدید است.
برنامه سیمای خانواده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که هر روز بجز جمعه ها بصورت زنده از شبکه یک پخش می شود.
هرمز شجاعی مهر-عباس طاهریان - فرشته ایزدی - ساجده سلیمانی - محمد رضا حسینیان - نعیمه خزایی و فاطمه رضاپور اجرای این برنامه را برعهده دارند‌.

آخرین اخبار

تدارک شبکه یک برای روزمیلاد حضرت علی ع تدارک شبکه یک برای آخر هفته روایتی از جوانی که ۲ کودک بیمار را به فرزندخواندگی قبول کرد تولیدکننده دوربین های مداربسته در جشنواره کارآفرینی "ساحل امن"  در سایه ارتش نیرومند کارآفرینی با مواد بازیافتی در صنعت مبلمان افشای "نقشه گنج" روستای حاجی آباد در خراسان رضوی آیا خوردن قرص لاغری در کنار رژیم و ورزش توصیه می شود؟ فراخوان سخنگوی سازمان انتقال خون برای اهدای خون معلم ها به رقابت آشپزی می پردازند میزبانی "نگاه یک" از معاون وزیر امور خارجه حراجی مبارک و خودکاری پربرکت پخش " سوم حوت " در سالگرد کودتای انگلیسی در ایران +تیزر ارزآوری برای کشور با کشاورزی موفق روایت کودتایی تاریخی در مستند "آتش در سپیده دم" پزشکی با دغدغه های متفاوت به "فرمول یک" می آید جشنواره کارآفرینی با حضور 2 تولید کننده برتر در شبکه یک دیابت یکی از عوارض ابتلا به کرونا است پخش زنده سخنرانی رهبرانقلاب در سالروز قیام ۲۹ بهمن تبریز+تیزر پخش سریال "دودکش" از شبکه یک نگرانی ازموج چهارم کرونا در کشور مراسم الحاق قایق های تندرو و پهبادهای نظامی  به نیروی دریایی سپاه در شبکه یک قاضی که حکم بازداشت خود را صادر کرد مهمان "فرمول یک" امشب تماشاگر آخرین قسمت سریال "روزهای ابدی" باشید روستای بوژان مقصد امروز "نقشه گنج" مستند "قرص ماه" روایتگر زندگی شهید داروساز روی آنتن شبکه یک روایت زندگی شهید مدافع حرم در مستند "زمین می لرزد" وضعیت کرونای انگلیسی در کشور چگونه است ؟ آخرین وضعیت کرونا در کشور از زبان قائم مقام وزیر بهداشت اهمیت ماه رجب چیست؟ روایت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در مستند "برگزیت" پخش سخنرانی تاریخی آیت الله خامنه ای امشب از شبکه یک نماینده مجلس  دستاوردهای انقلاب اسلامی را برشمرد سریال جدید شبکه یک سیما را بهتر بشناسید + تیزر چرا واکسن روسی خریدیم؟ "نقشه گنج" روستای علی آباد چهل گزی یزد در شبکه یک راز زندگی شرافتمندانه پای صحبت های سازنده شبیه ترین تندیس "سردار شهید سلیمانی" در فرمول یک معرفی بخشی از مهمترین دستاوردهای نانو دارو تشریح دستاوردهای صنعت برق و نیرو در برنامه امشب "پایش" وقتی علم؛ ثروت را به همراه می آورد وزیر صمت امشب به "پایش" می آید "حرف های شنیدنی" همافران در پیوستن ارتش به انقلاب اسلامی دیداری برای بیعت با بنیانگذار انقلاب مهم ترین اقدامات و دستاوردهای دولت دوازدهم در یک نگاه بازنمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در "خیابان ایران" "پایش" رشد چشمگیر تولید فولاد در کشور با وجود تحریم‌ و کرونا مستند "غیر رسمی" امشب به شبکه یک می آید تحلیل سریال روزهای ابدی در برنامه "شب صحبت" بودجه ۱۴۰۰ رد شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها