مشاهده خبر

دو شنبه 10 بهمن 1401

ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما برای دهه فجر 1401

شبکه یک سیما در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های مختلفی را آماده پخش کرده است.

19

به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شبکه یک سیما برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده که به شرح زیر هستند:
- برنامه «شتاب» با موضوعات مختلف پیشرفت‌ها و دستاورد‌های دانشمندان و متخصصان ایران اسلامی را در این ایام به تصویر می‌کشد. این برنامه در ۱۰ قسمت که فیلر‌های کوتاه در قالب ویدئو کامنت است، روی آنتن می‌رود.
- مستند «روز‌های انقلاب» به مصاحبه و گفتگو با عکاسان و فیلمبرداران دوران انقلاب اسلامی در شهر‌های مختلف کشورمان اختصاص دارد که در ۱۰ قسمت چهل دقیقه‌ای از ۱۲ تا ۲۲ بهمن پخش می‌شود. این برنامه در گروه فرهنگ تاریخ هنر به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد کاظم زاده تهیه شده است.
- «ایران امروز» برنامه‌ای گفتگو محور که به بررسی و تحلیل وقایع روز ایران (گفتمان انقلاب اسلامی، استقلال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ... بر اساس داشته‌های هویتی و دینی) می‌پردازد.
- «جشن‌های انقلاب» در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای به بازنمایی جشن‌های پیروزی انقلاب در مکان‌های نمادین پیشرفت کشور در استان‌های مختلف اختصاص دارد.
- انیمیشن «خاطرات پیشرفت» داستان‌های کوتاه از پیشرفت ایران اسلامی را به تصویر درآورده است. این برنامه در ۱۰ قسمت تهیه و روانه آنتن می‌شود.
- برنامه «سرود‌های انقلابی» مستندی درباره سرود‌ها و موسیقی‌های انقلابی است.
- مستند گزارشی «رویانا (مثبت رویان)» پیرامون رویداد‌های علمی و فناوری و پیشرفت‌های کشور در ۱۰ قسمت پخش خواهد شد.
- برنامه گفتگو محور «ایران فکر» درباره گفت و گوی اندیشه ورزانه پیرامون گفتمان انقلاب اسلامی است که ۱۰ قسمت پیش بینی شده است.
- برنامه‌های تامینی «بانگ آزادی» و «انقلاب و مسجد» نیز در این ایام روی آنتن می‌روند.

آخرین اخبار

ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان 1444 سحرهای ماه مهمانی خدا با "ماه خدا" افتتاح «استودیو صبا» شبکه یک با حضور معاون سیمای رسانه ملی نون خ 4 با حضور حاجی عبدالهی و بنفشه خواه در نوروز 1402 + تیزر روایتی قهرمانانه در «بی کرانه شو» با اجرای داریوش ارجمند نوروز دوست داشتنی همراه با شبکه یک سیما بازدید مدیرشبکه یک سیما از واحد دوبلاژ سیما دو تغییر مدیریتی در شبکه یک سیما مجموعه مستند «املاک ملت» «کاریکارتون» با فضایی نو به شبکه یک رسید پخش ویژه برنامه میلاد امام علی(ع) از بیت امام خمینی(ره) در قم ویژه برنامه‌های شبکه یک سیما برای دهه فجر 1401 برنامه «ایران امروز» پخش سریال «شهباز» از شنبه 8 بهمن اعلام ویژه برنامه های سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در رسانه ملی ویژه برنامه یلدایی «شب‌روشنی» برنامه جریان مستند ایرانگرد5 برنامه تمثیلات قهرمان علمی ایران در رویان رویان پارسا سریال گیل دخت سریال آزادی مشروط در قاب یک اطلاعیه شبکه یک سیما درس زندگی از "مکتب" اهل بیت (ع) وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: فصل جدید "پایش" در شبکه یک سیما سه انتصاب جدید در شبکه‌یک سیما مدیر شبکه یک سیما در «پژوهشگاه رویان» «مزد اخلاص» را امشب از شبکه یک سیما ببینید یک "راز ناتمام" از شبکه یک افشا می‌شود حسینیه ای به وسعت ایران از قاب شبکه یک آغاز به کار مجدد گروه "حماسه و مقاومت" در شبکه‌ یک کارآفرینان ایرانی از آنتن شبکه یک+تیزر رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما تجربه های رکورددار تولید نهال در" رکوردداران"شبکه یک با شبکه یک "از خوب به عالی" بروید مستند " قصه های آقاي وزير" به شبکه يک مي آيد "ایده طلایی" شبکه یک، میزبان تجربه‌های حسین رضازاده سریال جدید «مستوران» از ۲ تیر روی آنتن شبکه یک تجربه های رکورد دار اولین ایجاد کننده سیستم آکوآپونیک کشور زیارت حرم رضوی بعد از سریال "ولایت عشق " سریال «ولایت عشق» در شبکه یک سیما «دیار جوانمردان» در شبکه یک در سايه "همسايه" آرام مي گيريم "سطر آخر" در شبکه یک+تیزر برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها