مشاهده خبر

یک شنبه 14 فروردین 1401

ماه رمضان در شبکه يک سیما

با برنامه هايي متنوع و جذاب از شبکه یک سیما در ایام ماه مبارک رمضان همراه باشید

6

شبکه يک در ماه مبارک رمضان ويژه برنامه هاي متنوعي را تدارک ديده است که ويژه برنامه دعوت ،ماه خدا، سريال خوشنام، دستهاي خالي، طرحي براي فردا، درسهايي از قرآن ، رمضان در کشورهاي اسلامي ، اميديه، بريم بسازيم، مسابقه ايران   و ... از جمله اين برنامه ها است.
به گزارش روابط عمومي شبکه يک، ويژه برنامه دعوت به تهيه کنندگي احسان نيلي و با کارشناسي و اجراي حجت الاسلام برمايي در روزهاي ماه مبارک رمضان و در آستانه افطار از ساعت 19 مهمان خانه هاي بينندگان شبکه يک مي شود.
سريال طنز خوشنام با کارگرداني عليرضا نجف زاده هم با داستاني جذاب و يادآوري نکته "گندم از گندم برويد جو زجو" ،  تهيه شده است که در شب هاي ماه رمضان ساعت 15 : 22 دقيقه  پخش مي شود. 
همچنين ويژه برنامه سحرگاهي ماه خدا با تهيه کنندگي علي زاهدي و يونس قاسمي،  براي سحرهاي اين ماه مبارک، تدارک ديده شده است که با شعار "براي هم دعا کنيم" هر بامداد از حدود ساعت15 : 3 دقيقه تا لحظاتي بعد از اذان صبح و با کارشناسي حجت الاسلام رفيعي و اجراي آقايان حسن سلطانی وحسین صيرفي تقديم بينندگان مي شود. 

اما برنامه "دستهاي خالي" با محوريت سخنراني آيات عظام،ميرباقري، مومني، لقماني و مناجات خواني حاج مهدي سلحشور ، در حرم حضرت معصومه (عليه السلام ) اجرا مي شود که با شروع ماه مبارک رمضان ، از ساعت 30 : 23 دقيقه تا 15 دقيقه بامداد بصورت زنده از اين  شبکه پخش مي شود.
برنامه رمضان در کشورهاي اسلامي، هم که نگاهي به آداب و رسوم مسلمانان کشورهاي اسلامي در ماه مبارک رمضان دارد از ديگر برنامه هاي شبکه يک در اين شبهاست که از ساعت 1 بامداد پخش مي شود و دايره المعارف کاملي از آداب و رسوم کشورهاي اسلامي در ماه مبارک رمضان تقديم بينندگان مي کند. 
در برنامه طرحي براي فردا  هم که هر روز ساعت 17 پخش مي شود، استاد رحيم پور ازغدي درباره موضوعات اساسي چون اصل وجودي انسان و جايگاه وي صحبت مي کند و علاقمندان به فهم هر چه بيشتر دين مي توانند بيننده اين برنامه باشند.
برنامه درسهايي از قرآن با محوريت سخنراني حجت الاسلام قرائتي در ادامه رساله حقوق امام سجاد عليه السلام هم در ايام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 15 : 20 دقيقه تقديم علاقمندان مي شود.
همچنين همانند هر سال  مراسم جمع خواني قرآن کريم که توسط قاريان ممتاز کشوري در حرم مطهر رضوي برگزار مي شود نيز با شروع ماه مبارک رمضان از ساعت 30 : 5 دقيقه به مدت يکساعت پخش مي شود. 
اما در راستاي تحقق شعار سال، برنامه اميديه از ابتداي ماه مبارک رمضان با رويکرد حمايت از توليد دانش بنيان و اشتغال آفرين از دوشنبه 15 فروردين از شنبه تا چهارشنبه حدود ساعت 18 پخش مي شود. اين برنامه شامل گفت و گو با مهمان و معرفي ، بررسي و ارزيابي محصول مي شود و سپس مشاور حوزه کسب و کار فعاليت کارآفرين را نقد و بررسي خواهند کرد. 
گفتني است برنامه هاي بريم بسازيم با رويکرد حمايت از توليد و کارآفرينان روزهاي فرد و مسابقه ايران با محوريت شناخت کشورعزيزمان ايران روزهاي زوج ساعت 23 پخش مي شوند.

آخرین اخبار

برنامه جریان مستند ایرانگرد5 برنامه تمثیلات قهرمان علمی ایران در رویان رویان پارسا سریال گیل دخت سریال آزادی مشروط در قاب یک اطلاعیه شبکه یک سیما درس زندگی از "مکتب" اهل بیت (ع) وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: فصل جدید "پایش" در شبکه یک سیما سه انتصاب جدید در شبکه‌یک سیما مدیر شبکه یک سیما در «پژوهشگاه رویان» «مزد اخلاص» را امشب از شبکه یک سیما ببینید یک "راز ناتمام" از شبکه یک افشا می‌شود حسینیه ای به وسعت ایران از قاب شبکه یک آغاز به کار مجدد گروه "حماسه و مقاومت" در شبکه‌ یک کارآفرینان ایرانی از آنتن شبکه یک+تیزر رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما تجربه های رکورددار تولید نهال در" رکوردداران"شبکه یک با شبکه یک "از خوب به عالی" بروید مستند " قصه های آقاي وزير" به شبکه يک مي آيد "ایده طلایی" شبکه یک، میزبان تجربه‌های حسین رضازاده سریال جدید «مستوران» از ۲ تیر روی آنتن شبکه یک تجربه های رکورد دار اولین ایجاد کننده سیستم آکوآپونیک کشور زیارت حرم رضوی بعد از سریال "ولایت عشق " سریال «ولایت عشق» در شبکه یک سیما «دیار جوانمردان» در شبکه یک در سايه "همسايه" آرام مي گيريم "سطر آخر" در شبکه یک+تیزر برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند رنگ آمیزی کنداکتور شبکه یک با برنامه های جدید داستان کتاب "نعمت جان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "دست نیافتنی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تا خمینی شهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "وطن دار" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "قصه ای ناتمام برای دخترم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "خداوند هرگز از یک قلب عاشق دست نمی کشد" در «دعوت» داستان کتاب "قلب کوچک سپهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "حامی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تنها در سامسون" در برنامه امروز «دعوت» "نیاز" سریال شب های قدر شبکه یک سیما شد داستان کتاب "دل پلاس" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "شلیک به آسمان" در برنامه امروز «دعوت» داستان زندگی  "حاج اکبر ابراهیمی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب‌ "عصرهای کریسکان، پرده سور و شُنام" در برنامه امروز «دعوت»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها