مشاهده خبر

یک شنبه 10 بهمن 1400

رنگ و بوی انقلاب در شبکه یک

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، شبکه یک سیما ویژه برنامه های متنوعی را روی آنتن می برد که به شرح ذیل اعلام می گردد.

75

به گزارش روابط عمومی شبکه یک سیما، مجموعه داستانی «یک مشت پر عقاب» به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم، داستانی معمایی ـ جنایی دارد كه با وقایعی چون قیام مردم تبریز، جمعه خونین 17 شهریور، راهپیمایی، انقلاب 57 و ... پیوند دارد.
داستان این مجموعه تلویزیونی درباره امیرحسین دانشور فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی است كه در حال گذراندن دوران سربازی در پادگان عجب‌شیر است. او به دلیل ارتباط تلفنی غیر منتظره‌ای به تهران می‌آید ... این سریال هر شب پخش می شود.
ویژه برنامه «مسابقه ایران» با تغییراتی در دکور و فضای برنامه و پرداختن به سوالاتی در حوزه وقایع تاریخی منتج به پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای جمهوری اسلامی، هر روز ساعت 18 با حضور شرکت کنندگانی از نقاط مختلف کشور پخش می شود. 
برنامه «خط امام» منتخبی از بیانات بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) است، که هر شب ساعت ۲۲ پخش می شود.
مستند جدید «شاهد عینی» در 9 قسمت هر شب ساعت 20 روی آنتن می رود. در این مستند ناگفته های سران رژیم پهلوی از ناکارآمدی این رژیم پوشالی بیان می شود.
ویژه برنامه «خیابان ایران» با هدف ایجاد فضای شاد و امید بخش هر روز به صورت زنده ساعت 15 روی آنتن می رود. در این برنامه تعدادی از دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز معرفی می شوند. پخش سرودهای انقلابی از دیگر آیتم های خیابان ایران است.
مستند «داستان چهاردهم» روایتی تاریخی از جدایی خیانت بار بحرین، استان چهاردهم ایران توسط شاه مخلوع دارد که در این ایام روی آنتن می رود. 
مستند «رزم آهنگ» در 10 قسمت، روند تهیه و ساخت رزم آهنگ های دوران انقلاب و پس از آن روایت می شود.
مستند جدید «تختی» در دو قسمت، روایتی است بر فشارهای حکومت بر مرحوم جهان پهلوان تختی در دوران پهلوی. 
مستند «کابوس نیمه شب» در شش قسمت رویدادهای منتهی به فرار شاه از ایران را روایت می کند. این مستند براساس اسناد و مدارک به جامانده از کتاب خاطرات رجل سیاسی دوران پهلوی و اطرافیان شاه و با استفاده از آرشیوهای تصویری تولید شده است. این مستند تاریخی، جمعه‌ها ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
شبکه یک سیما 4 فیلم سینمایی «خبرچین»، «تشریفات»، «خانه عنکبوت» و «سناتور» را نیز در این ایام روی آنتن می فرستند.
همچنین پخش مجموعه تلویزیونی «در چشم باد» نیز از روز شنبه 3 بهمن ماه ساعت 16:45 از این شبکه آغاز شده است که در این ایام نیز پخش آن ادامه دارد. «در چشم باد» به کارگردانی مسعود جعفری‌ جوزانی وقایع سیاسی و اجتماعی سه دوره از تاریخ در سال‌های ۱۳۰۰، ۱۳۲۰ و ۱۳۶۰ را بررسی می‌کند که دوره اول پایان دوره قاجار و دوره پهلوی، دوره دوم جنگ جهانی دوم و دوره سوم یک دوره زمانی خاص در بعد از انقلاب اسلامی ایران را که دوره فتح خرمشهر است، در برمی‌گیرد.
در این مجموعه بازیگرانی چون، پارسا پیروزفر، اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، سعید نیک‌پور، سحر جعفری جوزانی، فریبا متخصص، لاله اسکندری، ستاره صفرآوه، رضا شفیعی جم، فخرالدین صدیق ‌شریف، جهانگیر الماسی، محمود پاک نیت، مصطفی زمانی، محمدرضا هدایتی، هومن سیدی و ... ایفای نقش کرده‌اند.

آخرین اخبار

برنامه جریان مستند ایرانگرد5 برنامه تمثیلات قهرمان علمی ایران در رویان رویان پارسا سریال گیل دخت سریال آزادی مشروط در قاب یک اطلاعیه شبکه یک سیما درس زندگی از "مکتب" اهل بیت (ع) وزیر مسکن و شهرسازی اعلام کرد: فصل جدید "پایش" در شبکه یک سیما سه انتصاب جدید در شبکه‌یک سیما مدیر شبکه یک سیما در «پژوهشگاه رویان» «مزد اخلاص» را امشب از شبکه یک سیما ببینید یک "راز ناتمام" از شبکه یک افشا می‌شود حسینیه ای به وسعت ایران از قاب شبکه یک آغاز به کار مجدد گروه "حماسه و مقاومت" در شبکه‌ یک کارآفرینان ایرانی از آنتن شبکه یک+تیزر رنگ وبوی تابستانی آنتن شبکه یک سیما تجربه های رکورددار تولید نهال در" رکوردداران"شبکه یک با شبکه یک "از خوب به عالی" بروید مستند " قصه های آقاي وزير" به شبکه يک مي آيد "ایده طلایی" شبکه یک، میزبان تجربه‌های حسین رضازاده سریال جدید «مستوران» از ۲ تیر روی آنتن شبکه یک تجربه های رکورد دار اولین ایجاد کننده سیستم آکوآپونیک کشور زیارت حرم رضوی بعد از سریال "ولایت عشق " سریال «ولایت عشق» در شبکه یک سیما «دیار جوانمردان» در شبکه یک در سايه "همسايه" آرام مي گيريم "سطر آخر" در شبکه یک+تیزر برنامه های "سیمای خانواده" و "امیدیه" شبکه یک به نمایشگاه کتاب منتقل شد مدیران جدید شبکه های تلویزیونی مشخص شدند مهمانان این هفته "امیدیه" مشخص شدند رنگ آمیزی کنداکتور شبکه یک با برنامه های جدید داستان کتاب "نعمت جان" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "دست نیافتنی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تا خمینی شهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "وطن دار" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "قصه ای ناتمام برای دخترم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "خداوند هرگز از یک قلب عاشق دست نمی کشد" در «دعوت» داستان کتاب "قلب کوچک سپهر" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "از چیزی نمی ترسیدم" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "حامی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "تنها در سامسون" در برنامه امروز «دعوت» "نیاز" سریال شب های قدر شبکه یک سیما شد داستان کتاب "دل پلاس" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب "شلیک به آسمان" در برنامه امروز «دعوت» داستان زندگی  "حاج اکبر ابراهیمی" در برنامه امروز «دعوت» داستان کتاب‌ "عصرهای کریسکان، پرده سور و شُنام" در برنامه امروز «دعوت»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها