به مسابقه هیجان انگیز سبقت خوش آمدید

pic

مسابقه ی هیجان انگیز سبقت

با دریافت و نصب اپلیکیشن سبقت می توانید به جمع شرکت کنندگان مسابقه ی "سبقت" شبکه ی یک سیما بپیوندید. اما این تمام ماجرا نیست. "سبقت" هر روز شانس شرکت در چند مسابقه ی آنلاین را به شما می دهد. برندگان این مسابقه جوایز ارزشمندی دریافت می کنند، و می توانند در صورت تمایل، در لیست انتظار شرکت کنندگان مسابقات شبکه ی یک سیما قرار بگیرند. همچنین "سبقت"، به زودی به مجله ای تبدیل خواهد شد، که معلومات شما رو بروز نگه می دارد، و به شما کمک می کند تا سطح اطلاعات عمومی خود را بهبود بخشید. از طریق همین اپلیکیشن، بزودی می توانید با برنامه سازان شبکه یک سیما نیز در ارتباط باشید.

نمایش اطلاعات عمومی

بعد از انتخاب دنبال کننده ی خود ، میتوانید تصویری حاوی درصد اطلاعات عمومی وی را مشاهده کنید .

درصد فالوور ها

درصد دنبال کننده های هر شرکت کننده کنار عکسش نمایش داده می شود .

سوزاندن چراغ

در حین مسابقه مجری اعلام می کند که دنبال کننده های یک شرکت کننده ، بتوانند چراغ یکی دیگر از شرکت کنندگان را بسوزانند.

picture

شرکت کن ،امتیاز بگیر

پس از دانلود اپلیکیشن شما میتوانید در مسابقه شرکت کنید و تعدادی سوال را در مدت محدود پاسخ دهید .

انتخاب دنبال کننده

بعد از شروع مسابقه شما باید یکی از شرکت کنندگان را بعنوان دنبال کننده انتخاب کنید و همچنین میتوانید دنبال کننده ی خود را تغییر دهید .

ویدیو معرفی

بعد از انتخاب دنبال کننده ی خود،ویدیویی پخش می شود و وی را معرفی می نماید .

درباره ی مسابقه ی سبقت:

"سبقت"، نخستین مسابقه ی تلویزیونی است که توسط "بزن یک" پشتیبانی می شود. اگر کاربر این اپلیکیشن باشید، می توانید همزمان با پخش برنامه، شما نیز همراه شش شرکت کننده ی مسابقه به سوالات پاسخ دهید و شانس خود را برای برنده شدن بیازمایید.

از سوی دیگر، "سبقت" به شما امکان می دهد تا با یارکشی، بر سرنوشت شرکت کنندگان حاضر در استودیو تاثیر‌ بگذارید. "سبقت" همچنین، نخستین مسابقه ی تلویزیونی است که با این سطح از پیچیدگی، زنده پخش می شود. این برنامه با بینندگان خود از طریق همین اپلیکیشن در ارتباط است.

اپلیکیشنی که می تواند پاسخگوی بیش از سی میلیون کاربر باشد، و پیام ها آنها را بهنگام و در کسری از ثانیه منتقل کند. از سوی دیگر، محیط مسابقه سرشار از پیچیدگی های فناورانه است. در ساخت صندلی های متحرک، چراغ های چرخان، و دیگر تجهیزات دانش مهندسی سطح بالایی به کار گرفته شده است، تا همه چیز بتواند در هنگام پخش زنده درست کار کند. این تجربه ی جسورانه، "سبقت" را به مسابقه ی منحصر به فرد تبدیل کرده است.

با دریافت و نصب اپلیکیشن، همراه شرکت کنندگان مسابقه ی سبقت، در جدال برای جایزه ی چند میلیونی شرکت کنید. سبقت، یکشنبه و دوشنبه ی هر هفته، ساعت بیست و سه، از شبکه ی یک سیما به شما تقدیم می شود.