امروز پنج شنبه  28 تير 1397
تعداد بازدید : 144 - تاریخ خبر : 1396/05/22 - 02:30
موضوع برنامه این هفته "پایش": ویژگی مهم یک وزیر چیست؟

تحلیل اقتصاد کشور در هفته گذشته، بررسی مشکلات کسب و کار و بررسی وزرای کابینه دولت دوازدهم از موضوعات برنامه پایش خواهد بود که از ساعت 23 به روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، برنامه امشب در بخش اول خود به بررسی تغییر و تحولات اقتصادی روز می پردازد که در این بخش علاوه بر بررسی کابینه دولت دوازدهم، نگاهی هم به پشت پرده حضور برخی مدیران بازنشسته و پروزای در شرکت های بزرگ اقتصادی خواهد داشت.

در بخش مسابقه جوان موفق نیز سه جوان با حضور در استودیو پایش علت موفقیت خود را شرح می دهند. در بخش کارآفرین نیز "حسن عبدی" جوانی که از دست فروشی شروع کرده و اکنون مالک کارخانه بزرگ تولید قطعات خودرو شده با حضور در این برنامه از کسب و کارش می گوید.

در سوال نظرسنجی برنامه این هفته هم پرسیده شده است: به نظرشما نمایندگان مجلس برای بررسی وزرای پیشنهادی به کدام ویژگی بیشتر توجه کنند؟ 1- پاکدستی 2- پرکاری 3 – تجربه 4 – تخصص. علاقمندان به شرکت در این نظرسنجی می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه پیامکی 30000111 ارسال کنند.
برنامه پایش با تهیه کنندگی محسن تربیت دوست کاری از گروه اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه شب ها ساعت 23 با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می شود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد