امروز پنج شنبه  3 خرداد 1397
تعداد بازدید : 633 - تاریخ خبر : 1396/01/30 - 12:48
پخش فیلم سینمایی مهاجر در سینما یک

فیلم سینمایی آخرین مهلت ،  فیلم سینمایی مهاجر و فیلم سینمایی 127 ساعت پنجشنبه وجمعه این هفته از شبکه یک پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه، پنجشنبه شب این هفته (31 فروردین ) حدود ساعت 15 : 22 دقیقه فیلم سینمایی مهاجر به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا پخش می شود.

این فیلم که منتخب مهمان برنامه این هفته سینما یک است بعد از پخش  نقد و  بررسی می شود.

 در  ساعت 15 : 2 دقیقه بامداد جمعه هم فیلم سینمایی 127 ساعت به کارگردانی جمیزبویل پخش می شود.

این فیلم نشان دهنده زندگی واقعی کوهنوردی به نام آرون رالستون است که در سال 2003 در حین کوه نوردی دستش در صخره ای گیر می کند و به مدت 127ساعت بین صخره ها گیر می افتد.

فیلم آخرین مهلت به کارگردانی ام.سی .جی ، نیز عصر جمعه حدود ساعت 16 پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: اتان که یک آدمکش حرفه ایست در یک ماموریت زخمی شده و راهی بیمارستان می شود. وقتی در بیمارستان به هوش می آید پزشکان به او خبر می دهند که دچار بیماری ناشناخته ای شده و فقط سه ماه دیگر زنده است. اتان که سالها قبل همسر و دخترش را ترک کرده است به سوی آنها بازمی گردد تا سه ماه باقی مانده از عمرش را با آنها بگذراند و...

هواپیماهای بدون سرنشین مهاجر که از روی زمین کنترل می‌شود جهت انجام عملیاتی شناسایی در پشت خطوط دشمن به کار گرفته می‌شوند. بدلیل برد محدود دستگاه کنترل، خلبانان در دو ایستگاه مقابل، رودرروی هم و در خطوط دشمن مستقر می‌شوند. خلبانی که به خطوط دشمن نفوذ کرده، در حالی که با دشمن درگیر می‌شود، با مهارت عملیات شناسایی را انجام می‌دهد و هواپیما را در هوا تحویل خلبان دوم می‌دهد. در حالی که خود در آخرین لحظات کشته می‌شود.

این فیلم در حالی سیمرغ بلورین بهترین فیلم در جشنواره فیلم فجر آن سال را تصاحب کرد که دو فیلم مادر علی حاتمی و هامون داریوش مهرجویی نیز در آن جشنواره حضور داشتند.

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد