امروز سه شنبه  29 مرداد 1398
جستجو
تعداد بازدید : 364 - تاریخ خبر : 1397/08/14 - 12:06
ویژه برنامه "چهل و هشتم" از امشب روی آنتن شبکه یک

برنامه "چهل و هشتم"، ویژه رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) از امشب روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، این برنامه در چهار قسمت از امشب 14 آبان تا پنج شنبه 17 آبان حوالی ساعت 19:30 بطور زنده و با اجرای محمدرضا حسینیان، شهریار صفاجو و محسن افکاری پخش می شود.

بگفته محمد خنافری تهیه کننده "چهل و هشتم"، این برنامه به مناسبت دهه آخر صفر از جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم پخش خواهد شد.

او ادامه داد: ما برای این برنامه دو استودیو در نظر گرفتیم یکی داخل حرم مطهر امام رضا (ع) و یکی هم در میدان شهدا که محل عبور زوار و هیات های عزاداری که به حرم مشرف می شوند.

این تهیه کنتده اظهار داشت: هر شب از وجود شعرای آیینی برجسته در برنامه بهره خواهیم برد همچنین "امید معنوی" از خوانندگان کشور هر شب قطعاتی را در وصف حضرت رسول(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) اجرا می کند.

او یادآور شد: هر شب علاوه بر بهره گیری از حضور مداحان جوان در استودیو، از وجود آیت الله فاطمی نیا نیز بهره می بریم. گزارش هایی از زائرانی که پیاده به حرم مشرف می شوند و گزارشاتی از خدمات رسانی فرهنگی به زوار حرم رضوی از دیگر آیتم های برنامه "چهل و هشتم" است.

محمد خنافری درباره علت نام گذاری این برنامه به نام "چهل و هشتم" نیز گفت: از قدیم مردم خراسان بخصوص مشهدی های عزیز روزهای منتهی به پایان ماه صفر را چهل و هشتم می گفتند ما هم همین نام را برای برنامه انتخاب کرده ایم.
ویژه برنامه "چهل و هشتم" به تهیه کنندگی محمد خنافری و قاسم کابری، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که هر شب به مدت یک ساعت روی آنتن می رود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد


ارتباط با ما

تلفن پیامگیر : ۲۷۸۶۱۰۰۰

شبکه اجتماعی :
https://sapp.ir/tv1.ir

پیامک : ۳۰۰۰۰۱

آدرس :
خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما

; ;