امروز پنج شنبه  29 فروردين 1398
جستجو
تعداد بازدید : 274 - تاریخ خبر : 1397/06/20 - 11:41
کاظم احمدزاده با "مغناطیس" به شبکه یک آمد

ویژه برنامه محرم با نام "مغناطیس" به تهیه کنندگی حمیدرضا عطارد از امشب روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، اجرای این برنامه را "کاظم احمدزاده" از مجریان با سابقه تلویزیون برعهده خواهد داشت، وی اولین ویژه برنامه را در شبکه یک روی آنتن خواهد برد.

موضوع برنامه "مغناطیس"،گفتگو با تازه مسلمان شدگان غیر ایرانی است که در جای جای دنیا به دین اسلام و تشیع گرویدند. قالب برنامه گفتگو محور است و در هر قسمت یک یا دو نفر بعنوان مهمان در برنامه حضور خواهند داشت. مهمانان، افرادی هستند که تحت تاثیر واقعه عاشورا، به دین اسلام مشرف شدند.

"مغناطیس" در پی نگرش، برداشت و نگاه این افراد به امام حسین(ع) و موضوع عاشوراست.

حمیدرضا عطارد تهیه کننده این ویژه برنامه درخصوص علت انتخاب نام "مغناطیس" برای این برنامه گفت: هدف ما در این برنامه بررسی بُعد جهانی شخصیت اباعبدالله الحسین(ع) هست و از آنجایی که مهمانان ما همگی غیر ایرانی هستند، چگونگی جذب آنها به تشیع و اسلام از مسیر امام حسین ع و عاشورا، واکاوی می شود.

این تهیه کننده تصریح کرد: انتخاب نام مغناطیس هم برگرفته از سخنان مقام معظم رهبری است که فرمودند: شروع جاذبه مغناطیس حسینی در روز اربعین است. جابربن عبدالله را از مدینه بلند می کند و به کربلا می کشد، این همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن های متمادی در دل من و شماست.

عطارد در پایان گفت: مهمان اولین برنامه مغناطیس یک مسلمان آرژانتینی به نام "سانتیاگو پاز" است که در شهر سالوادور زندگی می کند.

ویژه برنامه محرمی"مغناطیس" کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که از امشب 20 شهریور هر شب ساعت 23:15 به مدت 45 دقیقه روی آنتن می رود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد
; ;