امروز جمعه  2 فروردين 1398
جستجو
تعداد بازدید : 309 - تاریخ خبر : 1397/04/20 - 08:58
فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه یک سیما

فیلم سینمایی "پس از طوفان" به کارگردانی هیروکازوکوریدا و فیلم سینمایی "آذر پایان پاییز" به کارگردانی سعید ابراهیمی فر پنجشنبه و جمعه این هفته از شبکه یک پخش می شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در خلاصه داستان فیلم "پس از طوفان" که پنجشنبه حدود ساعت 22 پخش می شود، آمده است: ریوتو نویسنده ناموفقی است که رمان هایش با اقبال عمومی روبرو نیست و در نتیجه از این شغل در آمد کافی بدست نمی آورد و در نتیجه برای گذران زندگی به عنوان کارآگاه خصوصی فعالیت می کند. همسرش کیوکو که از این وضعیت ناراضی است از او جدا می شود. ریوتو برای اینکه که بتواند گه گاهی پسرش را ببیند باید هزینه های پسرش را بپردازد ولی توان پرداخت این پول را ندارد و همسرش مرتب تهدید می کند که او را ... .
فیلم سینمایی "آذرپایان پاییز" هم که جمعه عصر حدود ساعت 16 پخش می شود، داستان آذر و زهره خواهران دوقلویی هست که در یک خانواده متدین و مذهبی رشد می کنند. اتفاقات این فیلم از سال 1314 مقارن با سال کشف حجاب در دولت رضا خانی آغاز می شود و تا پیروزی انقلاب ادامه دارد. دست تقدیر در این دوران آذر را به سمتی می کشاند که همگام با همسر و دایی اش در مسیر اتفاقات سیاسی و اجتماعی ایران قرار می گیرد و زهره را بعنوان همسر یک افسر دولت شاهنشاهی معرفی می کند و زندگی دیگری را برای او رقم می زند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد