امروز دوشنبه  19 آذر 1397
جستجو
تعداد بازدید : 318 - تاریخ خبر : 1397/03/23 - 11:19
فیلم های سینمایی شبکه یک سیما

فیلم های سینمایی "مثل یک ستاره زندگی کن"، "جنون رقابت 2" و "ماجراجویان" جمعه و شنبه از شبکه یک سیما پخش می شود. 

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، فیلم سینمایی مثل یک ستاره زندگی کن به کارگردانی زاک براف عصر جمعه، فیلم سینمایی جنون رقابت 2 به کارگردانی هالوارد برین صبح شنبه و فیلم سینمایی ماجراجویان به کارگردانی استفان فانگ عصر شنبه از شبکه یک پخش می شود.


در خلاصه داستان فیلم سینمایی مثل یک ستاره زندگی کن که روز جمعه 25 خرداد حدود ساعت 16 پخش می شود آمده است: ویلی، جو و آلبرت سه دوست قدیمی هستند که در یک محله زندگی می کنند. کارخانه ای که آنها از آن بازنشسته شده اند برای کاهش هزینه ها به ویتنام منتقل می شود و در نتیجه بانک آمریکایی قراردادش را با این کارخانه لغو می کند. این کار سبب می شود که بانک دیگر ملزم به پرداخت حقوق بازنشستگی آنها نباشد. ویلی، جو و آلبرت که جز حقوق بازنشستگی خود منبع درآمد دیگری ندارند تصمیم می گیرند با طرح نقشه ای حساب شده به بانک خود دستبرد بزنند. آنها با یک سارق بانک حرفه ای آشنا شده و از او کمک می گیرند.
فیلم سینمایی جنون رقابت 2 هم که روز شنبه ساعت 9 پخش می شود، داستان مردی به نام روی است، وی که یک راننده حرفه ای در مسابقات اتومبیلرانی است پس از 2 سال از زندان آزاد می شود. یک راننده حرفه ای و رقیب او در مسابقات، شب آزادی او به سراغش آمده و پیشنهاد یک کورس زمستانی را می دهد اما روی قبول نمی کند. او توسط همسر سابقش متوجه می شود که دخترشان نینا به همراه نامزد خود در این مسابقه حضور دارد.
اما داستان فیلم ماجراجویان که عصر شنبه حدود ساعت 16 پخش می شود از این قرار است: دانگ چونگ دزد معروف جواهرات پس از 5 سال از زندان آزاد می شود. او به جرم سرقت قطعه دوم از یک سرویس جواهر سه قطعه ای به زندان افتاده بود. کارآگاه "پیر بیست" او را تعقیب می کند چون مطمئن است که او نقشه سرقت سومین و آخرین قطعه سرویس جواهر را در سر می پروراند.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد