امروز پنج شنبه  27 دی 1397
جستجو
تعداد بازدید : 158 - تاریخ خبر : 1396/11/24 - 10:39
ادامه تصویربرداری "آسمان هوای باران دارد" در لارستان تهران

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "آسمان هوای باران دارد" به کارگردانی شهرام شاه حسینی به 90 درصد پیشرفت رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، به گفته مریم فاطمی؛ مدیر تولید این سریال، کار با تلاش و جدیت در حال انجام است و امیدواریم تصویربرداری تا اواخر اسفند به اتمام برسد.

فاطمی ادامه داد: هم اکنون گروه چند روزی است که در لوکیشن منزل شخصیت حمید پارسا(علی عمرانی) در منطقه لارستان تهران مشغول تصویربرداری هستند و تا دو روز آینده کار در این مکان ادامه خواهد داشت و پس از آن ضبط تصاویر خارجی را داریم و بعد از آن به لوکیشن بیمارستان خواهیم رفت.

او با اشاره به این که تدوین همزمان توسط فرامز هوتن در حال انجام است، اظهار داشت: روزانه تقریبا همه بازیگران اصلی مقابل دوربین می روند و امیدواریم طبق برنامه کار تا پیش از پایان سال، به اتمام برسد.

مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بابک کریمی، فریبا جدیکار، بهرنگ علوی، علی عمرانی و تیما پوررحمانی از بازیگرانی هستند که این روزها مقابل دوربین می روند.

داستان این سریال قصه خانواده ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگ شان در مقطع دکترا راهی تهران می شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

عوامل تولید این سریال عبارتند از: نویسنده: احمد رفیع زاده، مدیر تولید: مریم فاطمی، مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری: سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس: نازنین توسلی، مدیر صدابرداری: یاسر رمضانی، طراح گریم : میشا جودت، مدیر تدارکات: علی قادری، منشی صحنه: زهرا مهدوی، عکاس: امید صالحی.
سریال "آسمان هوای باران دارد" به تهیه کنندگی امیر پور رحمانی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 30 قسمت 40 دقیقه ای در حال تولید است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد