امروز سه شنبه  29 مرداد 1398
جستجو
مناظره/ پرداخت تسهیلات بانکی به روستائیان و مناطق محروم
تاریخ پخش:1396/01/25   زمان پخش:10:30
تعداد بازدید:4813
سایر قسمت‌ها
1396/01/18
سینما صنعت و هنری است که در صورت فراهم بودن شرایط و تجهیزات لازم، می تواند حداکثر بازگشت سرمایه را برای سرمایه گذار فیلم داشته باشد. اما آنطور که کارشناسان این صنعت می گویند جز چند فیلم پرفروش در سال، که آن هم به مدد دارا بودن شرایطی خاص توانسته گیشه سینماها را به خود اختصاص دهد، سایر فیلم های تولیدی در سینمای ایران از اقبال خوبی برخوردار نیستند. برنامه مناظره شبکه یک سیما سعی دارد با کسب نظر از کارشناسان و صاحب نظران این عرصه، دلایل چرایی اکران ناموفق سایر فیلم های تولیدی در سینما ایران را بررسی کند.
1395/12/20
موضوع اقتصاد مقاومتی عنوان بحث این هفته برنامه مناظره با حضور کارشناسان و نمایندگانی از دولت و مجلس است.
1395/12/13
این قسمت از برنامه چالشی «مناظره» شبکه یک با موضوع " دریافت جریمه نقدی از مشمولان غایب " جمعه 6 اسفند ماه با حضور صاحب نظران، کارشناسان و اصحاب رسانه پخش شد.
در سوال نظر سنجی این هفته از بینندگان پرسیده شده است، آیا موافقید دولت با دریافت جریمه نقدی از مشمولان غائب، آنها را از خدمت نظام وظیفه معاف کند؟ که قریب به51 درصد با جریمه موافق و 49 درصد مخالف بودند.
1395/12/06
گسترش کسب و کارهای نوین و اینترنتی، باعث تقویت رقابت در میان کسب و کارهای مختلف و بهبود خدمات می شود. اما با توجه به ظهور و گسترش کسب و کارهای مجازی، باید بستر قانونی و حقوقی لازم برای فعالیت کسب و کارهای نوین و خلاق ایجاد شود تا ضمن افزایش سطح رضایت مشتریان، زمینه نهادی و حقوقی لازم برای فعالیت دیگران نیز در این نوع کسب و کارها فراهم گردد.
سرویس تاکسی های آنلاین به شما کمک می کند تا با نصب یک برنامه به روی موبایل تان،‌ موقعیت خود را مشخص کنید و تاکسی های اطراف خود را برای رسیدن به مقصد فراخوانی کنید. شما می توانید مبلغ سفر را آنلاین پرداخت کنید و یا به صورت عادی به راننده پرداخت خود را انجام دهید.
این قسمت از برنامه چالشی «مناظره» شبکه یک به موضوع " فعالیت نرم افزارهای تاکسی آنلاین " می پردازد.
1395/11/29
گرفتن وکیل برای دعاوی مختلف، حق هر انسانی است که در جفرافیای بشری زندگی می کند. اما ساختار فعلی صدور پروانه وکالت در کشور، باعث انحصار و بالارفتن دستمزد وکلا شده که این مساله، علاوه بر کاهش رقابت و ایجاد انحصار، موجب محروم شدن بسیاری از بهره مندی از وکیل در دعاوی مختلف شده است. لذا باید علاوه بر افزایش حجم ظرفیت پذیرش وکالت در کانون وکلا، میان نوع پرونده ها و دستمزد وکلا، تناسب برقرار گردد. این قسمت از برنامه چالشی «مناظره» شبکه یک با موضوع پروانه و با حضور صاحب نظران، کارشناسان و اصحاب رسانه پخش شد.
1395/11/08
محبوبیت فوتبال میان هواداران این رشته ورزشی باعث شده تا حساسیت ها نسبت به آن بیش از سایر ورزش ها باشد و از سویی دلالان و سودجویان نیز به دیدی غیر از ورزش به این رشته نگاه می کنند که نتیجه آن محرومیت، استادیوم های خالی، تنبیه بازیکنان، مربیان و .... بوده و خواهد بود. در این قسمت برنامه مناظره به موضوع "پشت پرده فوتبال حرفه ای ایران" می پردازد.
1395/11/01
آلودگی هوا امروزه به حدی در زندگی همشهریان به موضوع مهم و تاثیر گذاری تبدیل شده است که در برخی مواقع مانعی برای حضور و تردد آن ها در شهر شده است. برهمین اساس برنامه مناظره موضوع این هفته خود را به معضل این روزهای کشور یعنی "آلودگی هوا" اختصاص داده است تا شاید با بحث و گفتگو کارشناسان و صاحب نظران در این باره بتوان راه حلی برای حل آن پیدا کرد.
1395/10/24
این قسمت از برنامه به موضوع "ترافیک کلان شهرها " می پردازد. این قسمت در روز جمعه 17دی ماه ساعت 10 صبح با حضور صاحب نظران، کارشناسان بروی آنتن شبکه یک رفته است.
1395/10/17
این قسمت از برنامه چالشی «مناظره» شبکه یک با موضوع "سیاست های ارزی بانک مرکزی " جمعه ١٠ دی ماه با حضور صاحب نظران، کارشناسان و اصحاب رسانه پخش شد.
1395/10/10
این قسمت از برنامه چالشی «مناظره» شبکه یک با موضوع "نظارت بر نظام بانکی " جمعه 3 دی ماه با حضور صاحب نظران، کارشناسان و اصحاب رسانه پخش شده است.
1395/10/03
این قسمت از برنامه چالشی «مناظره» شبکه یک با موضوع "حقوق های نجومی " جمعه 19 آذر ماه با حضور صاحب نظران و کارشناسان محترمی (آقایان محمد دهقانی، محمد قسیم عثمانی، مصطفی هاشمی طبا و محمد صادق شهبازی)و اصحاب رسانه پخش شده است.
1395/09/19
این قسمت برنامه مناظره با موضوع " دستاوردهای توافق اخیر اوپک" با حضور علی شمس اردکانی، رئیس کمیسیون انرژی، نفت و پتروشیمی اتاق بازرگانی و مهدی عسلی، کارشناس مسائل اوپک ، به این موضوع پرداخته است.
1395/09/12
این قسمت مناظره با موضوع " اصلاح قانون کار" با مهمانان خود علیرضا محجوب رئیس خانه کارگر، حسین سلاح ورزی عضو هیئت مدیره کانون عالی کارفرمایی ایران، علی خدایی رئیس کانون عالی شوراهای إسلامی کار کشور، جمال رزاقی جهرمی رئیس کانون کارفرمایان کشور در برنامه این هفته ، در خصوص این موضوع به بحث و گفتگو پرداخت.
1395/09/05
خلاصه قسمت

پرداخت تسهیلات بانکی به روستائیان و مناطق محروم

زمان پخش:10:30

نظرات
کد بالا را وارد کنید:
سعید احمدی
1395/12/06
با سلام مناظره در مورد سندخودرو قرار بود در تاریخ 95/12/06 پخش بشه..چرا موضوع مناظره شما عوض شد..و در چه تاریخی پخش خواهد شد .ممنون.لطفا رسیدیگی کنید به این موضوع
مرتضی.
1395/11/23
به نظر من با با وضعیت مطلوب در زمینه وکالت فاصله بسیار داریم. مثلا خرید و فروش های املاک و مستغلات که مردم بسیاری را متضرر کرد نبود دانش کافی در تنظیم قراردادها در آن موثر بود. یا در امور جزایی نیز شهروندان از بدیهی ترین حقوق قانونی خود نا آگاهند. این امر می طلبد هر فرد وخانواده ای وکیل خانوادگی خود را داشته باشد اما لازمه آن منصفانه بودن قیمت های وکالت است. در کشور ما یا از وکیل استفاده نمی شود و یا فقط قشر ثروتمند برای موارد مالی بالا از این امتیاز برخوردارند.
نیلوفر شریفی
1395/11/08
با سلام و احترام برنامه امروز مناظره در خصوص کانون وکلا بسیار عالی بود از شما استدعا دارم در مورد کانون کارشناسان رسمی هم در مناظره دعوت شوند چون مشکلاتی که در مورد کانون وکلا مطرح شد در مورد کانون کارشناسان به مراتب بیشتر از کانون وکلاست با تشکر
مهدی همتی
1395/11/08
با سلام جناب حیدری عزیز ،خیلی سعی کردم در حین پخش برنامه در خصوص پروانه وکالت تماس بگیرم اما هیچ خط ارتباطی نیافتم متاسفانه موضوع مورد بحث هیچ ارزش کاربردی ندارد و موثر در رفع هیچ مشکلی نیست مشکل ساختار نهاد وکالت است
جمشید رحیم لى
1395/11/08
سلام با توجه به رفتار غیر متعهدانه و غیر حرفه اى تعدادى از وکلا ، از اعتماد مردم کاسته شده و بنظر بنده براى تفکیک وکلا از هم لازم است که تعداد را بالا برده تا رقابت بیشتر شده تا افراد خاطى بمرور زمان در میان افراد درستکار حل شود البته در این میان نقش قانون و حمایت از مردم جاى خود را دارد که همیشه مردم چشمشان به سوى آنهاست
علیرضا مقیمی
1395/11/08
سلام ...ما فارغ التحصیل رشته حقوق می باشیم ، طبق قانون با این مدرک لیسانس حتی اجازه مشاوره هم نداریم ، در فیلمهای قدیمی خارجی می دیدیم که کشورهای غربی 50سال پیش وکیل خانوادگی داشتند ، وکلا باید افزایش بیابند تا مردم دسترسی آزاد و ارزان به وکیل داشته باشند این انحصار باید شکسته شود ، وکلا نگران نون و آب خودشان نشوند خداوند روزی رسان است هر کسی خوب کار کند همیشه کار دارد ، حالا ویلا چند صد میلیونی و ماشین چند صد میلیونی نداشته باشید چی می شود ؟
مهدی همتی
1395/11/08
با سلام و تحیت ضمن عرض ادب در خصوص برنامه مورخه 1395/11/08 با موضوع وکالت ، به استحضار می رسانم ؛ موضوع مورد بحث اساسا کاستی یا مشکل محسوب نمیگردد و مشکلات نهاد وکالت موضوعات دیگریست که بنده به اختصار به برخی از انها اشاره مینمایم و پیشنهاد میگردد در صورتی که قصد رفع مشکلات را دارید بحث نهاد وکالت را با موضوعات ذیل پیش روی کارشناسان قرار بدهید . مضافا در صورت قبولی این پیشنهاد ، بنده نیز از جایگاه رییس شورای موسسات حقوقی کشور امادگی خود را جهت مشارکت تلفنی در
علیجانی- صندوق ضمانت صادرات ایران
1395/10/13
سلام لطفا مناظره روز 10 دی با موضوع سیاستهای ارزی بانک مرکزی را در سایت بگذارید. لینک مناظره در سایت موجود نیست. با تشکر
مهدی
1395/10/11
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم فیلم مناظره 10 دی رو کی در سایت قرار میدهید با تشکر
علی .خ
1395/10/10
باسلام من ی درخواست دارم خواهشاخواهشا خواهشا ی مناظره با وزیرصنعت ومعدن درمورد حال واحوال صنعت کشور علی الخصوص شرکت پلی اکریل یکی ازبزرگترین شرکت های کشور وقطب نساجی کشور ی برنامه ای رو برگزار کنید مطمعنا این موضوع بینندگان زیادی خواهد داشت اگر هدف برنامه حل نشکلات وپیداکردن ریشه مشکلات باشد
فرشاد آ
1395/10/10
سلام تاکی باید افزایش ارز باشد که ارزش پولی ما پایین بیایید آیا نباید به دنبال کاهش آن وبالا رفتن ارزش پولی خود باشیم
علی رضایی
1395/10/10
با سلام در مورد نرخ ارز یک نکته بسیار مهم دارم. نرخ تورم مطئنا بر نرخ ارز تاثیر مستقیم دارد. از خرداد سال 92 که دلار حدود 3550 تومان بوده تا الان که حدود 4040 تومان می باشد. نرخ ارز حدود 14.7 درصد طی 3.5 سال افزایش یافته است. که درواقع سالی 4.22 افزایش یافته است در حالیکه متوسط نرخ تورم 9 تا 10 درصد بوده است. آقای حریری مهمان شما متاسفانه اصول مناظره را رعایت نمی کند. وسط حرف همه می پرد و اجازه سخنرانی به هیچ کس نمی دهد.
اریسنا
1395/10/06
لطفا زمان پخش برنامه را تغییر دهید. بعید میدانم فیلم های جمعه عصر شبکه یک خواهانی داشته باشد. لطفا برنامه را همان ساعت قبلی تغییر دهید یا ساعت 22 جمعه شب. جمعه صبح زمان استراحت و آماده شدن جهت حضور در نماز جمعه ست. چطور ان موقع انتظار بیننده دارید؟
شهرزاد گرناوی
1395/10/05
لطفا در مورد سازمان تامین اجتماعی و بی عدالتی در حق بیمه شده ها گزارش تهیه کنید این سازمان سی درصد دستمزد را دریافت میکند در حالیکه کمترین خدمات را ارائه میکند و زمان محاسبه مستمری بازنشستکی بدون اینکه اجازه دفاع به بیمه شده بدهد با وضع ایین نامه های داخلی مستمری را بر اساس میانگین 5 سال آخر محاسبه میکند حال آنکه عدالت حکم میکند دستمزد مورد محاسبه با توجه به نرخ تورم به نرخ روز تبدیل گردد
علیرضا یاری
1395/10/03
سلام جوایز هم برای نظر سنجی بگذارید.
مناظره 9/19
1395/09/20
لطفا مناظره 9/19 بطور کامل در داخل سایت قرارر دهید هرچه زودتر...
سر دبیر سایت
شنبه 4 دی 1395
دوست عزیز قسمت های برنامه اگر وجود داشته باشد کامل است.
شبکه يک سيما
تمامی حقوق این وب سایت به شبکه یک سیما تعلق دارد


ارتباط با ما

تلفن پیامگیر : ۲۷۸۶۱۰۰۰

شبکه اجتماعی :
https://sapp.ir/tv1.ir

پیامک : ۳۰۰۰۰۱

آدرس :
خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما

; ;