مشاهده خبر

شنبه 12 تیر 1400

از سرگیری پخش برنامه "آفتاب شرقی" با موضوعاتی ناب

فصل جدید برنامه "آفتاب شرقی" از امروز ( 12 تیرماه ) از شبکه یک پخش می شود.

10

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه که از شنبه تا پنجشنبه هر هفته بعد از اذان ظهر و مناجات حدود ساعت25: 13 دقیقه پخش می شود، کارشناسان دینی با موضوعات دین و زندگی با بینندگان صحبت می کنند. 
سید محمد حسین هاشمی  تهیه کننده سری جدید "آفتاب شرقی" گفت: در برنامه شنبه ها خانم سیده معصومه طباطبایی، دکتری فلسفه و کلام، مشاور و استاد حوزه و دانشگاه، با موضوع دوستی با خدا چگونه است و چه آثاری در زندگی ما دارد؟ با بینندگان گفت وگو می کنند. 
وی افزود: روز یکشنبه هم حجت الاسلام دکتر محمد حاج ابوالقاسم دولابی، با موضوع همسایه در اسلام کیست و حقوق متقابل همسایگان چیست؟ نکاتی را بیان می کند. 
تهیه کننده برنامه آفتاب شرقی ادامه داد:  روزهای دوشنبه قرار است حجت الاسلام فلاح زاده با صحبت درباره اینکه چرا باید به احکام فقهی پایبند باشیم، با بینندگان گفت وگو  کند.
هاشمی درباره موضوع روز سه شنبه هم افزود: روز سه شنبه معصومه طباطبایی درباره اینکه انفاق چه منفعتی برای انفاق‌کننده دارد؛ توضیح می دهد و روز چهارشنبه هم  حجت الاسلام و المسلمین رضا محمدی درباره  هدف از خلقت انسان چیست و از چه مسیری می‌توانیم به مقصد برسیم؟ نکاتی را بیان می کند.
اما در آخرین روز پخش هر هفته؛ پنجشنبه ها هم حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسوی مطلق درباره خرافه و چگونگی شناخت خرافات صحبت می کند. 
به گفته هاشمی، تهیه کننده سری جدید برنامه آفتاب شرقی ، این برنامه در بخش های 15 دقیقه ای تولید شده است که با توجه به نیاز مخاطبان و جامعه موضوعات انتخاب و مورد بحث قرار می گیرد. 
اجرای این برنامه را هم  یراقبافان و صیرفی و خانم  ملکی بر عهده دارند. 

آخرین اخبار

ویژه برنامه های اربعین در شبکه یک ارزش علم و علم آموزی در "درسهایی از قرآن" پخش زنده "دعای ندبه" از کربلای معلی فیلم های آخر هفته شبکه یک سیما تولید سریال درباره اقشار و مشاغل مختلف در راه است «سریال افرا» به فرهنگ سازی در جامعه کمک کرد نشست بررسی ابعاد زیست محیطی «سریال افرا» ابر قهرمانان به شبکه یک می آیند مجموعه نمایشی «ضدنور» روی آنتن شبکه یک نگاهی از درون به خدمات شایسته اورژانس کشور در مجموعه "اورژانس ایران" بازیگران «روزهای آبی» به «سریالیست» می‌آیند گردهمایی منتظران حضرت مهدی عج در حرم مطهر حضرت رقیه (س) راه های تشکر از خدا درس این هفته قرآنی دو فیلم سینمایی برای آخر هفته "دستپخت 1400" به آنتن شبکه یک می آید نگاهی به برنامه های وزیر ارتباطات در "نگاه یک" روایت بد عهدی های اروپا برابر ایران در مستند "جنتلمن‌ها" حضور مدیر دوبلاژ خوش صدا در«سریالیست» آخرهفته با فیلم های سینمایی شبکه یک نگاهی به برنامه های دولت در برنامه "نگاه یک " خاطره بازی با «شب دهم» در سریالیست پخش مراسم دعای ندبه؛صبح جمعه از شبکه یک مستندی برای آقای وزیر" از شبکه یک سیما نهضت عاشورا مبحث این هفته "درسهایی از قرآن" آغاز پخش فصل سوم "مسابقه ایران" "نامه آخر" روی آنتن شبکه یک نگاهی به آخرین تحولات افغانستان در "نگاه یک" مخاطبان شبکه یک پای سریال " افرا " می نشینند " دلیران ایرانی" در شبکه یک‌ دعا برای ظهور منتقم حسین علیه السلام در تهران مراسم عزاداری سالار شهیدان در حضور رهبر انقلاب؛ از امشب سریال «افرا» در آخرین مراحل فنی محمد فیلی مهمان اولین قسمت ویژه محرم «سریالیست» برنامه مداحی های شبکه یک در ماه محرم تدارک شبکه یک برای محرم گفت و گو با نایب رئیس مجلس در "نگاه یک" علی مسعودی و یوسف تیموری مهمانان امشب سریالیست خادمی افتخاری آستان قدس رضوی برای قهرمان المپیک+فیلم حضور قهرمان المپیک در برنامه "تشرف" نگاهی به عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در شبکه‌ یک جشن غدیر در برنامه "تشرف" شبکه یک همراه با ویژه برنامه المپیک شبکه یک وزیر نیرو در "نگاه یک" شبکه یک اختصاص جایزه ویژه نخستین جشنواره رسانه ای آستان قدس رضوی به تشرف خانه نشینی ۶ روزه با باکس ویژه پایتخت فیلم های سینمایی شبکه یک برای تعطیلات پخش مجموعه برنامه اتم از شبکه یک سیما ویژه برنامه های شبکه یک در روز عرفه و عید سعید قربان روایت حج ابراهیمی در مستند "قطره ای از بیکران حج" شبکه یک سیما در ردیف شبکه های پر بیننده تلویزیون

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها