مشاهده خبر

پنج شنبه 13 خرداد 1400

تدارک شبکه یک برای تعطیلات آخرهفته

فیلم‌های «بیست و چهار»، «بازگشت»، «جابربن حیان (قسمت 1 و2 )»و «رگبار» از امشب تا یکشنبه از شبکه یک پخش می شود.

8

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، فیلم تلویزیونی «بیست و چهار» به کارگردانی «داریوش ربیعی»، امشب13 خرداد ماه ساعت 23:15 دقیقه  از شبکه یک پخش می شود. 
در خلاصه این فیلم آمده است: یوسف بهادری سردار جنگ است که در جبهه مجروح شده و 24 سال است در کماست. دختر او زهرا و دامادش مجید از او نگهداری می‌کنند و...

فیلم تلویزیونی «بازگشت» به کارگردانی «علی غفاری»، هم جمعه 14 خرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  فیلم بازگشت درباره دختری به نام الهام است که با خبر فوت مادرش در خرداد 68 از لندن عازم ایران می‌شود اما ماجراهایی جدید او را وارد مسیر متفاوتی می کند.
اما روز شنبه مصادف با ۱۵ خرداد،  فیلم تلویزیونی  «جابربن حیان (قسمت 1)» به کارگردانی «جواد افشار»، ساعت 9 صبح از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: با تنگ شدن عرصه بر علویان خراسان، جابربن حیان دانشمند و شیمی‌دان ایرانی ناگزیر راهی بصره می‌شود و در منزل یکی از بزرگان آن دیار به نام عنوان، که از یاران امام صادق(ع) است، ساکن می‌شود و.. 
در ادامه تدارکات شبکه یک، قسمت دوم فیلم تلویزیونی «جابربن حیان(قسمت 2)» به کارگردانی «جواد افشار»، یک شنبه 16 خرداد ماه ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در آخرین روز تعطیلات؛ فیلم تلویزیونی «رگبار» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، یک شنبه 16 خرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم برگرفته از قیام 15خرداد در سال 1342 و مبارزه مردمی‌با رژیم شاهنشاهی و نحوه برخورد رژیم با مردم و به شهادت رسیدن عده زیادی از مردم را نمایش می دهد.

آخرین اخبار

ویژه برنامه های اربعین در شبکه یک ارزش علم و علم آموزی در "درسهایی از قرآن" پخش زنده "دعای ندبه" از کربلای معلی فیلم های آخر هفته شبکه یک سیما تولید سریال درباره اقشار و مشاغل مختلف در راه است «سریال افرا» به فرهنگ سازی در جامعه کمک کرد نشست بررسی ابعاد زیست محیطی «سریال افرا» ابر قهرمانان به شبکه یک می آیند مجموعه نمایشی «ضدنور» روی آنتن شبکه یک نگاهی از درون به خدمات شایسته اورژانس کشور در مجموعه "اورژانس ایران" بازیگران «روزهای آبی» به «سریالیست» می‌آیند گردهمایی منتظران حضرت مهدی عج در حرم مطهر حضرت رقیه (س) راه های تشکر از خدا درس این هفته قرآنی دو فیلم سینمایی برای آخر هفته "دستپخت 1400" به آنتن شبکه یک می آید نگاهی به برنامه های وزیر ارتباطات در "نگاه یک" روایت بد عهدی های اروپا برابر ایران در مستند "جنتلمن‌ها" حضور مدیر دوبلاژ خوش صدا در«سریالیست» آخرهفته با فیلم های سینمایی شبکه یک نگاهی به برنامه های دولت در برنامه "نگاه یک " خاطره بازی با «شب دهم» در سریالیست پخش مراسم دعای ندبه؛صبح جمعه از شبکه یک مستندی برای آقای وزیر" از شبکه یک سیما نهضت عاشورا مبحث این هفته "درسهایی از قرآن" آغاز پخش فصل سوم "مسابقه ایران" "نامه آخر" روی آنتن شبکه یک نگاهی به آخرین تحولات افغانستان در "نگاه یک" مخاطبان شبکه یک پای سریال " افرا " می نشینند " دلیران ایرانی" در شبکه یک‌ دعا برای ظهور منتقم حسین علیه السلام در تهران مراسم عزاداری سالار شهیدان در حضور رهبر انقلاب؛ از امشب سریال «افرا» در آخرین مراحل فنی محمد فیلی مهمان اولین قسمت ویژه محرم «سریالیست» برنامه مداحی های شبکه یک در ماه محرم تدارک شبکه یک برای محرم گفت و گو با نایب رئیس مجلس در "نگاه یک" علی مسعودی و یوسف تیموری مهمانان امشب سریالیست خادمی افتخاری آستان قدس رضوی برای قهرمان المپیک+فیلم حضور قهرمان المپیک در برنامه "تشرف" نگاهی به عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در شبکه‌ یک جشن غدیر در برنامه "تشرف" شبکه یک همراه با ویژه برنامه المپیک شبکه یک وزیر نیرو در "نگاه یک" شبکه یک اختصاص جایزه ویژه نخستین جشنواره رسانه ای آستان قدس رضوی به تشرف خانه نشینی ۶ روزه با باکس ویژه پایتخت فیلم های سینمایی شبکه یک برای تعطیلات پخش مجموعه برنامه اتم از شبکه یک سیما ویژه برنامه های شبکه یک در روز عرفه و عید سعید قربان روایت حج ابراهیمی در مستند "قطره ای از بیکران حج" شبکه یک سیما در ردیف شبکه های پر بیننده تلویزیون

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها