مشاهده خبر

شنبه 14 فروردین 1400

شعارسال موضوع ویژه برنامه امشب "پایش"

ویژه برنامه های "پایش" با موضوع شعار سال از امشب روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

2

با توجه به نامگذاری سال1400 به نام"تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" از سوی مقام معظم رهبری، ویژه برنامه پایش با موضوع شعار سال از امشب از شبکه یک پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، هادی سلیم زاده تهیه کننده پایش در این باره گفت: قرار است 8 برنامه با محوریت شعار سال و با موضوعاتی که در سال 99 بیشترین چالش ها را در کشور داشته است را واکاوی کنیم.

او درباره موضوعات این برنامه اظهار داشت: در برنامه اول که امشب 14 فروردین روی آنتن می رود، نظام بانکی را هدف قرار داده ایم.

احسان خاندوزی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و حمید اخوانی کارشناس حقوقی و بانکی مهمانان این برنامه خواهند بود تا در خصوص رفتارهای ضد تولید برخی بانک ها و راهکارهای پشتیبانی نظام بانکی از تولیدکنندگان گفتگو کنند.

سلیم زاده، قاچاق و راهکارهای عملی کنترل این پدیده شوم از مبادی رسمی گمرک را موضوع بحث برنامه فردا یکشنبه 15 فروردین "پایش" عنوان کرد و اظهار داشت: به همین خاطر سردار علی مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمان خواهد بود.

تاثیر رویکرد سیاست خارجی بر اقتصاد، برنامه ریزی سیاست صنعتی کشور، راهکار توسعه کشاورزی و مدیریت بازار، مدیریت نرخ ارز، قانون کار و تامین اجتماعی و مجوزها سایر موضوعات ویژه برنامه پایش هستند.
"پایش" به تهیه کنندگی هادی سلیم زاده کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که در 8 ویژه برنامه ساعت20 با اجرای کیا داود اسفندیاری بطور زنده روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

پخش "دعای ندبه" از مهدیه تهران مستند "مدار اقتدار" درشبکه یک "روایت بندگی" هر شب از شبکه یک بررسی مشکلات مستاجران و قیمت مسکن در برنامه "کلید اینجاست" قدردانی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی از شبکه یک گزارشی از موفقیت های نیروی دریایی سپاه در شبکه یک علیرضا افخمی کارگردان سریال «احضار»: رویکرد سازمان مالیات بر پشتیبانی و مانع زدایی از تولید "دعوت" ویژه‌برنامه رمضان شبکه یک شد+تیزر نگاهی به دستاوردهای هسته ای ایران در روز فناوری هسته ای "کلید اینجاست" ویژه برنامه انتخاباتی  شبکه یک واکنش سازندگان سریال به شهادت دو محیط بان شبکه یک ترجیح اول مردم در نوروز 1400 شبکه یک و بیشترین رشد مخاطب روایتی از پرفسور فرهود در مستند "مسیحادم" "مدار زندگی" از آنتن شبکه یک "احضار" سریال رمضانی شبکه یک سیما شد استقبال بی نظیر مردم از "مسابقه ایران" در نوروز 1400 پخش مجموعه جدید مستند "مسیحادم" از شبکه یک شعارسال موضوع ویژه برنامه امشب "پایش" نگاهی به آخرین وضعیت کرونا در کشور ۶ سریال برتر ۹۹ در فینال "سریالیست" "23نفر" به شبکه یک می آید فرمول یک چگونه پربیننده شد ؟ "نون خ" پربیننده ترین و محبوب ترین سریال نوروز "راز اسپنسر " در شبکه یک فاش می شود سیروس مقدم در سریالیست عنوان کرد رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس مطرح کرد: پخش فیلم سینمایی" یدو" از شبکه یک پخش فیلم سینمایی " ایپ من " از شبکه یک+تیزر پخش فیلم سینمایی "خروج" از شبکه یک محمدرضا علیمردانی مهمان امشب برنامه "سریالیست" نهال کاری مجریان شبکه یک سیما عیدانه شبکه یک سیما آخرین خبرها از ویژه ‌های نوروزی شبکه یک در "خیابان ایران" تدارک ویژه و شاد دستپختی‌ها برای نوروز 1400 تصاویر بی‌نظیر از ایران زیبا در سری جدید "ایرانگرد"؛ نوروز 1400 "سریالیست" به کنداکتور نوروزی شبکه یک رسید معرفی ظرفیت های اقتصادی ایران در مستند "ایران 1400 " تدارک ویژه "مسابقه ایران" برای نوروز پخش پشت صحنه سریال "جلال 2 " امشب چگونه با سرمایه کم کسب و کاری شروع کنیم؟ ویژه برنامه ای برای تحویل سال ۱۴۰۰ در شبکه یک دوکارآفرین جوان در "جشنواره کارآفرینی" نگاهی به آخرین تصمیم گیری ها درباره وضعیت کنونی و آینده کشور پخش ۳ فیلم فاخر در ایام سالروز بعثت پیامبر اکرم(ص) میزبانی "فرمول یک" از پنج قلوهای کلاس اولی برای شروع کسب وکار عجله نکنید قدرت خرید کارگران موضوع امشب "پایش"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها