مشاهده خبر

چهار شنبه 6 اسفند 1399

تدارک شبکه یک برای روزمیلاد حضرت علی ع

فیلم سینمایی ، پشت صحنه سریال "روزهای ابدی"، مسابقه "دستپخت" و ویژه برنامه های مذهبی فردا ۷اسفند و روز جمعه از شبکه یک پخش می شود .

5

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، پشت صحنه سریال "روزهای ابدی"، فردا پنجشنبه ساعت ۹ از شبکه یک پخش می شود.
پخش ویژه برنامه "دستپخت" با حضورعروس و دامادهای دانشجو که ازدواج دانشجویی داشته اند از دیگر ویژه برنامه های عیدانه شبکه یک در روز میلاد امام‌علی علیه السلام است. این برنامه حدود ساعت ۳۰ : ۱۵دقیقه پنجشنبه۷اسفند تقدیم بینندگان می شود .
همچنین قراراست ۳۰ دقیقه بامدادجمعه به مناسبت سالگرد کودتای ۱۲۹۹ ، و اهمیت این واقعه، فیلم سینمایی "سوم حوت" تقدیم علاقمندان شود. 
پخش ویژه برنامه اعتکاف به مناسبت این ایام از فردا ۱۳ رجب سالروز میلاد امام علی (ع) در بخش های صبح ، عصر و شبانگاهی پنجشنبه و جمعه پخش می شود، در این ویژه برنامه تصاویر و حال و هوای معنوی این سنت دینی به تصویر کشیده شده است.
همچنین دعای پر فیض کمیل پنجشنبه شب از مشهد مقدس برای بینندگان شبکه یک پخش می شود.

آخرین اخبار

پخش "دعای ندبه" از مهدیه تهران مستند "مدار اقتدار" درشبکه یک "روایت بندگی" هر شب از شبکه یک بررسی مشکلات مستاجران و قیمت مسکن در برنامه "کلید اینجاست" قدردانی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی از شبکه یک گزارشی از موفقیت های نیروی دریایی سپاه در شبکه یک علیرضا افخمی کارگردان سریال «احضار»: رویکرد سازمان مالیات بر پشتیبانی و مانع زدایی از تولید "دعوت" ویژه‌برنامه رمضان شبکه یک شد+تیزر نگاهی به دستاوردهای هسته ای ایران در روز فناوری هسته ای "کلید اینجاست" ویژه برنامه انتخاباتی  شبکه یک واکنش سازندگان سریال به شهادت دو محیط بان شبکه یک ترجیح اول مردم در نوروز 1400 شبکه یک و بیشترین رشد مخاطب روایتی از پرفسور فرهود در مستند "مسیحادم" "مدار زندگی" از آنتن شبکه یک "احضار" سریال رمضانی شبکه یک سیما شد استقبال بی نظیر مردم از "مسابقه ایران" در نوروز 1400 پخش مجموعه جدید مستند "مسیحادم" از شبکه یک شعارسال موضوع ویژه برنامه امشب "پایش" نگاهی به آخرین وضعیت کرونا در کشور ۶ سریال برتر ۹۹ در فینال "سریالیست" "23نفر" به شبکه یک می آید فرمول یک چگونه پربیننده شد ؟ "نون خ" پربیننده ترین و محبوب ترین سریال نوروز "راز اسپنسر " در شبکه یک فاش می شود سیروس مقدم در سریالیست عنوان کرد رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس مطرح کرد: پخش فیلم سینمایی" یدو" از شبکه یک پخش فیلم سینمایی " ایپ من " از شبکه یک+تیزر پخش فیلم سینمایی "خروج" از شبکه یک محمدرضا علیمردانی مهمان امشب برنامه "سریالیست" نهال کاری مجریان شبکه یک سیما عیدانه شبکه یک سیما آخرین خبرها از ویژه ‌های نوروزی شبکه یک در "خیابان ایران" تدارک ویژه و شاد دستپختی‌ها برای نوروز 1400 تصاویر بی‌نظیر از ایران زیبا در سری جدید "ایرانگرد"؛ نوروز 1400 "سریالیست" به کنداکتور نوروزی شبکه یک رسید معرفی ظرفیت های اقتصادی ایران در مستند "ایران 1400 " تدارک ویژه "مسابقه ایران" برای نوروز پخش پشت صحنه سریال "جلال 2 " امشب چگونه با سرمایه کم کسب و کاری شروع کنیم؟ ویژه برنامه ای برای تحویل سال ۱۴۰۰ در شبکه یک دوکارآفرین جوان در "جشنواره کارآفرینی" نگاهی به آخرین تصمیم گیری ها درباره وضعیت کنونی و آینده کشور پخش ۳ فیلم فاخر در ایام سالروز بعثت پیامبر اکرم(ص) میزبانی "فرمول یک" از پنج قلوهای کلاس اولی برای شروع کسب وکار عجله نکنید قدرت خرید کارگران موضوع امشب "پایش"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها