مشاهده خبر

سه شنبه 21 بهمن 1399

چرا واکسن روسی خریدیم؟

سید حیدر محمدی، مدیر کل دارو، سازمان غذا و دارو، درباره خرید واکسن روسی توضیح داد.

1

سید حیدر محمدی، مدیر کل دارو، سازمان غذا و دارو، درباره خرید واکسن روسی گفت:  این شرکت روسی ، تنها شرکتی بود که پرونده تمام مراحل ساخت و آزمایشات این واکسن را در اختیار ما گذاشت و ما بعد از بررسی و تایید آن ، این واکسن را خریداری کردیم.
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، مدیر کل داروسازمان غذا و دارو افزود: دیگر شرکت های دارویی واکسن ساز از ما خواسته بودند که آزمایش بالینی آن روی مردم انجام شود و تمام مسئولیت های تزریق آن بر عهده خود ما باشد که به هیچ وجه قابل قبول نبود. 
مدیر کل دارو سازمان غذا و دارو تاکید کرد:  کلیه اطلاعات مربوط به مطالعات کیفی، مطالعات پیش بالینی و مطالعات بالینی روی این واکسن انجام و توسط کمیسیون ماده 20 (سازمان غذا و دارو) بررسی و  مجوز استفاده از آن گرفته شده است. 
محمدی ، مدیر کل دارو، سازمان غذا و دارو  افزود: اولویت واکسیناسیون در  مرحله اول  کادر بهداشت و درمان، سالمندان، بیماران مزمن زمینه ای و جانبازان هستند . 
برای اطلاع بیشتر از سخنان مدیر کل دارو سازمان غذا و دارو درباره واکسن روسی لینک های زیر را ببینید:

 https://www.telewebion.com/episode/2501476
https://www.telewebion.com/episode/2501479

آخرین اخبار

تدارک شبکه یک برای روزمیلاد حضرت علی ع تدارک شبکه یک برای آخر هفته روایتی از جوانی که ۲ کودک بیمار را به فرزندخواندگی قبول کرد تولیدکننده دوربین های مداربسته در جشنواره کارآفرینی "ساحل امن"  در سایه ارتش نیرومند کارآفرینی با مواد بازیافتی در صنعت مبلمان افشای "نقشه گنج" روستای حاجی آباد در خراسان رضوی آیا خوردن قرص لاغری در کنار رژیم و ورزش توصیه می شود؟ فراخوان سخنگوی سازمان انتقال خون برای اهدای خون معلم ها به رقابت آشپزی می پردازند میزبانی "نگاه یک" از معاون وزیر امور خارجه حراجی مبارک و خودکاری پربرکت پخش " سوم حوت " در سالگرد کودتای انگلیسی در ایران +تیزر ارزآوری برای کشور با کشاورزی موفق روایت کودتایی تاریخی در مستند "آتش در سپیده دم" پزشکی با دغدغه های متفاوت به "فرمول یک" می آید جشنواره کارآفرینی با حضور 2 تولید کننده برتر در شبکه یک دیابت یکی از عوارض ابتلا به کرونا است پخش زنده سخنرانی رهبرانقلاب در سالروز قیام ۲۹ بهمن تبریز+تیزر پخش سریال "دودکش" از شبکه یک نگرانی ازموج چهارم کرونا در کشور مراسم الحاق قایق های تندرو و پهبادهای نظامی  به نیروی دریایی سپاه در شبکه یک قاضی که حکم بازداشت خود را صادر کرد مهمان "فرمول یک" امشب تماشاگر آخرین قسمت سریال "روزهای ابدی" باشید روستای بوژان مقصد امروز "نقشه گنج" مستند "قرص ماه" روایتگر زندگی شهید داروساز روی آنتن شبکه یک روایت زندگی شهید مدافع حرم در مستند "زمین می لرزد" وضعیت کرونای انگلیسی در کشور چگونه است ؟ آخرین وضعیت کرونا در کشور از زبان قائم مقام وزیر بهداشت اهمیت ماه رجب چیست؟ روایت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در مستند "برگزیت" پخش سخنرانی تاریخی آیت الله خامنه ای امشب از شبکه یک نماینده مجلس  دستاوردهای انقلاب اسلامی را برشمرد سریال جدید شبکه یک سیما را بهتر بشناسید + تیزر چرا واکسن روسی خریدیم؟ "نقشه گنج" روستای علی آباد چهل گزی یزد در شبکه یک راز زندگی شرافتمندانه پای صحبت های سازنده شبیه ترین تندیس "سردار شهید سلیمانی" در فرمول یک معرفی بخشی از مهمترین دستاوردهای نانو دارو تشریح دستاوردهای صنعت برق و نیرو در برنامه امشب "پایش" وقتی علم؛ ثروت را به همراه می آورد وزیر صمت امشب به "پایش" می آید "حرف های شنیدنی" همافران در پیوستن ارتش به انقلاب اسلامی دیداری برای بیعت با بنیانگذار انقلاب مهم ترین اقدامات و دستاوردهای دولت دوازدهم در یک نگاه بازنمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در "خیابان ایران" "پایش" رشد چشمگیر تولید فولاد در کشور با وجود تحریم‌ و کرونا مستند "غیر رسمی" امشب به شبکه یک می آید تحلیل سریال روزهای ابدی در برنامه "شب صحبت" بودجه ۱۴۰۰ رد شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها