مشاهده خبر

دو شنبه 15 دی 1399

حضور انسان هایی موفق در "فرمول یک" شبکه یک

سیدعلی ضیا در "فرمول یک" این هفته از امشب میزبان افرادی است که در زندگی اطرافیان خود تاثیر گذار بوده اند.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، بینندگان "فرمول یک" این هفته با داستان جالب کسانی که در لباس معلم ، وکیل، مدیر و طراح به مردم خدمت می کنند ، آشنا می شوند.
بهاره اربابی، خانم 35ساله ای که به سرطان پیشرفته اش غلبه کرده و اکنون با طراحی لباس حال و هوای دیگری به این کسب وکار بخشیده مهمان امشب "فرمول یک" است .
آرش دایی چی، معلم شهری که از تدریس در مناطق روستایی واهمه داشت، اما مجبور به تدریس در منطقه عشایری شد، و دکتریوسف نواز؛ خانم دکتری که در دوران کرونا به کودکان روستایی که اینترنت ندارد ، درس می دهد مهمان های سه شنبه شب "فرمول یک" هستند.
بینندگان "فرمول یک" همچنین با 2خانم موفق که علیرغم نقص عضو، بصورت بسیار فعال در جامعه حضور دارند آشنا می شوند، خانم وکیلی روشندل که در بسیاری از اپلیکیشن های حقوقی به مردم خدمت می کند یکی از این ۲بانوی موفق است، برای شنیدن شرح زندگی این افراد موفق از زبان خودشان، چهارشنبه شب ساعت 15 : 23 دقیقه بیننده برنامه فرمول یک با اجرای سیدعلی ضیا باشید .
این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی سیدعلی ضیا دوشنبه تا چهارشنبه از این شبکه پخش می شود.

آخرین اخبار

تدارک شبکه یک برای روزمیلاد حضرت علی ع تدارک شبکه یک برای آخر هفته روایتی از جوانی که ۲ کودک بیمار را به فرزندخواندگی قبول کرد تولیدکننده دوربین های مداربسته در جشنواره کارآفرینی "ساحل امن"  در سایه ارتش نیرومند کارآفرینی با مواد بازیافتی در صنعت مبلمان افشای "نقشه گنج" روستای حاجی آباد در خراسان رضوی آیا خوردن قرص لاغری در کنار رژیم و ورزش توصیه می شود؟ فراخوان سخنگوی سازمان انتقال خون برای اهدای خون معلم ها به رقابت آشپزی می پردازند میزبانی "نگاه یک" از معاون وزیر امور خارجه حراجی مبارک و خودکاری پربرکت پخش " سوم حوت " در سالگرد کودتای انگلیسی در ایران +تیزر ارزآوری برای کشور با کشاورزی موفق روایت کودتایی تاریخی در مستند "آتش در سپیده دم" پزشکی با دغدغه های متفاوت به "فرمول یک" می آید جشنواره کارآفرینی با حضور 2 تولید کننده برتر در شبکه یک دیابت یکی از عوارض ابتلا به کرونا است پخش زنده سخنرانی رهبرانقلاب در سالروز قیام ۲۹ بهمن تبریز+تیزر پخش سریال "دودکش" از شبکه یک نگرانی ازموج چهارم کرونا در کشور مراسم الحاق قایق های تندرو و پهبادهای نظامی  به نیروی دریایی سپاه در شبکه یک قاضی که حکم بازداشت خود را صادر کرد مهمان "فرمول یک" امشب تماشاگر آخرین قسمت سریال "روزهای ابدی" باشید روستای بوژان مقصد امروز "نقشه گنج" مستند "قرص ماه" روایتگر زندگی شهید داروساز روی آنتن شبکه یک روایت زندگی شهید مدافع حرم در مستند "زمین می لرزد" وضعیت کرونای انگلیسی در کشور چگونه است ؟ آخرین وضعیت کرونا در کشور از زبان قائم مقام وزیر بهداشت اهمیت ماه رجب چیست؟ روایت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در مستند "برگزیت" پخش سخنرانی تاریخی آیت الله خامنه ای امشب از شبکه یک نماینده مجلس  دستاوردهای انقلاب اسلامی را برشمرد سریال جدید شبکه یک سیما را بهتر بشناسید + تیزر چرا واکسن روسی خریدیم؟ "نقشه گنج" روستای علی آباد چهل گزی یزد در شبکه یک راز زندگی شرافتمندانه پای صحبت های سازنده شبیه ترین تندیس "سردار شهید سلیمانی" در فرمول یک معرفی بخشی از مهمترین دستاوردهای نانو دارو تشریح دستاوردهای صنعت برق و نیرو در برنامه امشب "پایش" وقتی علم؛ ثروت را به همراه می آورد وزیر صمت امشب به "پایش" می آید "حرف های شنیدنی" همافران در پیوستن ارتش به انقلاب اسلامی دیداری برای بیعت با بنیانگذار انقلاب مهم ترین اقدامات و دستاوردهای دولت دوازدهم در یک نگاه بازنمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در "خیابان ایران" "پایش" رشد چشمگیر تولید فولاد در کشور با وجود تحریم‌ و کرونا مستند "غیر رسمی" امشب به شبکه یک می آید تحلیل سریال روزهای ابدی در برنامه "شب صحبت" بودجه ۱۴۰۰ رد شد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها