مشاهده خبر

چهار شنبه 21 اسفند 1398

سبقت شبکه یک؛ تعاملی ترین برنامه صدا وسیما

سی امین قسمت مسابقه "سبقت" امشب 21اسفند از شبکه یک سیما روی آنتن می رود .

0

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، سی امین قسمت مسابقه سبقت امشب21 اسفند درحالی از شبکه یک روی آنتن می رودکه این مسابقه بعنوان اولین مسابقه‌ی زنده‌ی تلویزیونی، نکاتی جالب و قابل تاملی را درساختار تولید برنامه های سرگرمی و رقابتی در پیش گرفته است.

برای نخستین بار، دریک برنامه ی تلویزیونی، مخاطب می تواند اجزای دکور و ارقام مندرج بر تصویر را، بهنگام و برخط کنترل کند. به زبان ساده تر، واکنش مخاطب بلافاصله بر روند مسابقه تاثیر می گذارد. بیننده می تواند در لحظه صندلی ها را جابجا کند وتعیین کند که چه کسی به سوال پاسخ بدهد. در این مسابقه برای اولین بار از فناوری واقعیت افزوده و عناصر داینامیک و سه بعدی دریک برنامه ی زنده استفاده شده است. عناصر ثابت نیستند، شامل اعداد و ارقام و تصاویری هستند که در لحظه با واکنش مخاطب تغییر می کنند.

نکته دیگر اینکه برای اولین بار از دکور مکاترونیکی متحرک دریک برنامه ی تلویزیونی زنده استفاده شده است. همچنین داده ای که واکنش مخاطب به واسطه واکنش خلق می کند درکسری از ثانیه به سرور می رسد، آنالیز می شود، به استودیو می آید و بر سیستم واقعیت افزوده و دکور متحرک تاثیر می گذارد.

آخرین اخبار

پخش "دعای ندبه" از مهدیه تهران مستند "مدار اقتدار" درشبکه یک "روایت بندگی" هر شب از شبکه یک بررسی مشکلات مستاجران و قیمت مسکن در برنامه "کلید اینجاست" قدردانی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی از شبکه یک گزارشی از موفقیت های نیروی دریایی سپاه در شبکه یک علیرضا افخمی کارگردان سریال «احضار»: رویکرد سازمان مالیات بر پشتیبانی و مانع زدایی از تولید "دعوت" ویژه‌برنامه رمضان شبکه یک شد+تیزر نگاهی به دستاوردهای هسته ای ایران در روز فناوری هسته ای "کلید اینجاست" ویژه برنامه انتخاباتی  شبکه یک واکنش سازندگان سریال به شهادت دو محیط بان شبکه یک ترجیح اول مردم در نوروز 1400 شبکه یک و بیشترین رشد مخاطب روایتی از پرفسور فرهود در مستند "مسیحادم" "مدار زندگی" از آنتن شبکه یک "احضار" سریال رمضانی شبکه یک سیما شد استقبال بی نظیر مردم از "مسابقه ایران" در نوروز 1400 پخش مجموعه جدید مستند "مسیحادم" از شبکه یک شعارسال موضوع ویژه برنامه امشب "پایش" نگاهی به آخرین وضعیت کرونا در کشور ۶ سریال برتر ۹۹ در فینال "سریالیست" "23نفر" به شبکه یک می آید فرمول یک چگونه پربیننده شد ؟ "نون خ" پربیننده ترین و محبوب ترین سریال نوروز "راز اسپنسر " در شبکه یک فاش می شود سیروس مقدم در سریالیست عنوان کرد رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس مطرح کرد: پخش فیلم سینمایی" یدو" از شبکه یک پخش فیلم سینمایی " ایپ من " از شبکه یک+تیزر پخش فیلم سینمایی "خروج" از شبکه یک محمدرضا علیمردانی مهمان امشب برنامه "سریالیست" نهال کاری مجریان شبکه یک سیما عیدانه شبکه یک سیما آخرین خبرها از ویژه ‌های نوروزی شبکه یک در "خیابان ایران" تدارک ویژه و شاد دستپختی‌ها برای نوروز 1400 تصاویر بی‌نظیر از ایران زیبا در سری جدید "ایرانگرد"؛ نوروز 1400 "سریالیست" به کنداکتور نوروزی شبکه یک رسید معرفی ظرفیت های اقتصادی ایران در مستند "ایران 1400 " تدارک ویژه "مسابقه ایران" برای نوروز پخش پشت صحنه سریال "جلال 2 " امشب چگونه با سرمایه کم کسب و کاری شروع کنیم؟ ویژه برنامه ای برای تحویل سال ۱۴۰۰ در شبکه یک دوکارآفرین جوان در "جشنواره کارآفرینی" نگاهی به آخرین تصمیم گیری ها درباره وضعیت کنونی و آینده کشور پخش ۳ فیلم فاخر در ایام سالروز بعثت پیامبر اکرم(ص) میزبانی "فرمول یک" از پنج قلوهای کلاس اولی برای شروع کسب وکار عجله نکنید قدرت خرید کارگران موضوع امشب "پایش"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها