تعداد بازدید:500
تاریخ انتشار:1398/9/16

"زیر همکف" سریال جدید شبکه یک سیما شد+تیزر

مجموعه تلویزیونی "زیر همکف" به زودی از شبکه یک روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، هم اکنون سریال "به رنگ خاک" از این شبکه در حال پخش است و دوشنبه 18 آذر قسمت آخر آن پخش خواهد شد. براساس جدول پخش پیش بینی شده، سه شنبه 19 آذر خلاصه قسمت های یک هفته قبل و چهارشنبه20 آذر پشت صحنه این مجموعه 34 قسمتی نمایش داده شود.

با اتمام سریال "به رنگ خاک"، مجموعه تلویزیونی "زیر همکف" به تهیه کنندگی رضاجودی از جمعه 22 آذر روی آنتن خواهد رفت.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: زندگی قانون‌های زیادی داره ولی به نظر من مهم ترینش اینه که راحت، نه بگی و هیچ ‌وقت از نه گفتن نترسین.

هومن شاهی، خاطره حاتمی، بهادر مالکی، عزت‌الله مهرآوران، محمود جعفری، نادر داهیم، پریسا مقتدی، یزدان فتوحی، ویدا جوان، پریسا گل دوست، نگین معتضدی و سامان دارابی از بازیگران این مجموعه هستند.

سایر عوامل "زیر همکف"عبارتند از: بهمن گودرزی: کارگردان، مهدی حمزه و احسان لطفیان: نویسنده، فریبرز سیگارودی: مدیرتصویربرداری، رضا بختیاری نیک: مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان، محسن دارسنج: طراح چهره‌پردازی، آبتین برقی: طراح صحنه، جواد مقدس : صدابردار، زهرا صمدی: طراح لباس، وحید مرادی: مدیرتولید، مارال فتحی: منشی صحنه، مهدی جودی: تدوین، سمیرا بختیاری: عکاس، علیرضا ابویی: تصویربردار پشت‌صحنه و شهاب‌الدین نجفی: جلوه‌های ویژه بصری.

این سریال کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 23 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده است و از جمعه تا چهارشنبه هر شب پس از بخش خبری ساعت 21 از این شبکه پخش می شود. پنج شنبه ها هم خلاصه قسمت های پخش شده نمایش داده می شود.و 1:30، 9:45 و ساعت 15 این مجموعه بازپخش خواهد شد.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما