تعداد بازدید:92
تاریخ انتشار:1398/9/12

نوآفرین جوان قزوینی مهمان سری جدید برنامه "شتاب"+تیزر

اولین قسمت از سری جدید "شتاب" امروز روی آنتن شبکه یک می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، برنامه شتاب در اولین قسمت از سری جدیدش میزبان حسن عطایی، یکی از نوآفرینان جوان از استان قزوین  است که در حوزه مدیریت نوبت فعالیت دارد.

در این برنامه که ساعت 16:45 دقیقه پخش می شود، حسن عطایی، کسب وکارش را برای داوران حاضر در برنامه معرفی می کند. 
مجید دهبیدی پور(رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف)، سید محمدرضا فرحی(مدیر مالی گروه سرمایه گذاری رهنما) و مرتضی دانش (مدیر مرکز نوآوری طرفه نگار) داوری این قسمت از برنامه را بعهده دارند.
گفتنی است در هر قسمت از برنامه شتاب ، یک نفر نوآفرین یا بنیان‌گذار یک کسب و کار نوپا، درصدی از سهام کسب و کار خود را در مقابل مبلغی پول به سه نفر متخصص سرمایه‌گذاری خطرپذیر پیشنهاد می‌دهد.

متخصصان سرمایه گذاری حاضر در برنامه در پایان هر قسمت پس از سوال و جواب با کارآفرین، اعلام خواهند کرد که آن کسب و کار با مبلغ ارائه شده، قابلیت سرمایه گذاری دارد یا خیر. در ادامه هرکدام از بینندگان برنامه می‌توانند با مراجعه به وب سایت برنامه به آدرس shetabshow.ir مستقیما با کارآفرین حاضر در برنامه ارتباط برقرار کنند.
"شتاب" ویترینی از زیست بوم نوآوری ایران است. عمده تیم‌های حاضر در این دوره از میان شرکت‌های نوپای فعال در این زیست بوم انتخاب شده‌اند. داوری‌های برنامه نیز توسط جمعی از مدیران شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد و نوآوری و اشخاص برجسته صنعت سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور انجام می‌شود.
سید طاهر سیاح و مسعود طالبی تهیه‌کنندگی برنامه" شتاب" را که در "ستاد رونق تولید" تهیه شده است برعهده دارند.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما