تعداد بازدید:163
تاریخ انتشار:1398/9/9

پخش سری جدید برنامه "صبح بخیر ایران" از شبکه یک+تیزر

فصل جدید برنامه زنده "صبح بخیر ایران" با بخش‌های متعدد و متنوع از شنبه نهم آذر به روی آنتن رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، فصل جدید مجله صبحگاهی "صبح بخیر ایران" با تغییرات عمده در قالب برنامه‌سازی، شکل و محتوا و با تدارک بخش‌های متعدد و متنوع از جمله میزهای گفتگو، ارائه نکات آموزشی، مشاوره تحصیلی، ورزشی، کودک و نوجوان و ایرانگردی از روز شنبه نهم آذر زنده به روی آنتن شبکه یک سیما رفت.
میزهای گفتگو که یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این برنامه محسوب می‌شود، روزهای شنبه با تحلیل و بررسی مسائل روز "ورزشی"، یکشنبه‌ها "تاریخ و فرهنگ"، دوشنبه‌ها"اقتصاد"، سه‌شنبه‌ها "علمی و فناوری" و چهارشنبه‌ها با محوریت حواشی روز "سینما" با حضور کارشناسان مطرح و مرتبط تقدیم مخاطبان خواهد شد.
آیتم‌های ویژه "کودک و نوجوان" به همراه بیان نکاتی پیرامون دانش‌آموزان، درس و مدرسه با حضور مجید قناد، "مشاوره تحصیلی" توسط استاد پوردستمالچی، طرح نکات سلامتی با عنوان "صبح و سلامت" با اجرای معراج مژده و همچنین نگاهی به "اخبار روز ورزشی" با اجرا و کارشناسی مهدی توتونچی از دیگر بخش‌های درنظر گرفته شده برای این مجله صبحگاهی است.
همچنین بخش "ایرانگردی" با محوریت آشنایی با تاریخ، آداب و رسوم شهرها و استان‌های سراسر کشور با سفرهای علیرام نورایی به نقاط مختلف ایران و مباحث کارشناسی با موضوع معرفی و بررسی گویش‌های مختلف نیز در بخش "فرهنگستان ادب فارسی" تقدیم علاقه‌مندان و مخاطبان مجله صبحگاهی "صبح بخیر ایران" می‌شود.
فصل جدید "صبح بخیر ایران" به تهیه‌کنندگی داریوش دلیری و اجرای پدرام کریمی کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ تا ۸ صبح پخش خواهد شد.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما