تعداد بازدید:2028
تاریخ انتشار:1398/8/18

"سبقت" در شبکه یک آزاد است+تیزر

شبکه یک سیما به منظور رقابت مخاطبان در حوزه اطلاعات عمومی، مسابقه تلویزیونی "سبقت" را طراحی کرده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، به گفته افشین حسین خانی تهیه کننده این مسابقه جذاب، "سبقت" مسابقه ای تعاملی زنده با مردم است که شرکت کنندگان آن از طریق اپلیکیشنی به نام "سبقت" که در طول برنامه برای بینندگان معرفی می شود، انتخاب می شوند.

حسین خانی تاکید کرد: در هر مسابقه شش بیننده به استودیو می آیند و به مدت یک ساعت با هم رقابت می کنند.

این تهیه کننده با اشاره به این که نصب و مشارکت در این اپلیکیشن کاملا رایگان هست، تصریح کرد: در هر برنامه به غیر از نفر برنده، به 20 نفر از بینندگان که در این مسابقه مشارکت دارند نیز جوایزی اهدا می گردد.

افشین حسین خانی با بیان این که هدف این مسابقه به چالش کشیدن اطلاعات بینندگان در حوزه های مختلف است، یادآور شد: این برنامه از فردا شب (19 آبان) روی آنتن خواهد رفت.

او درخصوص جدول پخش این مسابقه هم توضیح داد و گفت: شبکه یک پخش"سبقت" را همزمان با آغاز هفته وحدت شروع می کند و به مناسبت ایام ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) این مسابقه هر شب تا پنج شنبه (23 آبان) روی آنتن می رود و به امید خدا از هفته آینده صرفا دو شب در هفته برنامه خواهیم داشت که روزهای پخش آن متعاقبا اعلام می شود.
مسابقه "سبقت" به تهیه کنندگی افشین حسین خانی کاری از گروه فرهنگ، هنر و تاریخ شبکه یک سیما است که با اجرای "سیاوش عقدایی"پس از سریال شبانگاهی بطور زنده روی آنتن می رود.

جهت ورود به صفحه مسابقه سبقت، کلیک نمایید

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما