تعداد بازدید:180
تاریخ انتشار:1398/8/12

میزبانی "سیمای خانواده" از نماینده مجلس شورای اسلامی

برنامه "سیمای خانواده" امروز میزبان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در برنامه امروز سیمای خانواده که ساعت 10 : 12 دقیقه پخش می شود، محمد اسماعیلی سعیدی نماینده مردم تبریز و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره  وضعیت فرش دستباف در کشور صحبت می کند. 
نگاهی به مشکلات و راه حل های صنعت گردشگری و بایدها و نباید ها در این زمینه از دیگر بخش های سخنان این نماینده مجلس شورای اسلامی است. 
مهندس حسین صابری، مشاور دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی(ص) از دیگر مهمان های برنامه امروز سیمای خانواده است .
فعالیت های این شورا در زمینه جایزه مصطفی (ص)که بعنوان نشان عالی علم و فناوری جهان اسلام شناخته شده است، موضوع گفت و گو با صابری است.
گفتنی است جایزه‌ی مصطفی(ص) نشان عالی علم و فناوری جهان اسلام است که به‌صورت دوسالانه به دانشمندان و پژوهشگران برتر جهان اسلام اعطا می‌شود و به احترام نام پیامبر مکرم اسلام و به دلیل تأکید بسیار آن حضرت به علم‌آموزی، به نام «مصطفی(ص)» به معنای برگزیده نام‌گذاری شده است.
در ادامه برنامه سیمای خانواده بهشته بزرگی کارشناس هنری ، برای علاقمندان به خیاطی آموزش دیگر دارد و آرزو همتی کارشناس آشپزی، طرز پخت کیک کدو حلوایی و کرم مخصوص  را برای دوستداران شیرینی خانگی بیان می کند. 
برنامه سیمای خانواده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی احسان نيلي و اجرای هرمز شجاعي مهر،عباس طاهريان وفرشته ايزدي تقدیم بینندگان می شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما