تعداد بازدید:59
تاریخ انتشار:1399/9/2

پدر علم ژنتیک ایران مهمان سیمای خانواده

پرفسور داریوش فرهود، پدر علم ژنتیک ایران در برنامه امروزسیمای خانواده درباره بایدها و نبایدهای ازدواج فامیلی صحبت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، بررسی‌های کارشناسان حاکی از آن است که حدود 70 درصد بیماران مبتلا به نقص اولیه ایمنی نتیجه ازدواج‌های فامیلی هستند، به همین علت پرفسور فرهود ، با حضور در برنامه امروز سیمای خانواده که ساعت ۱۸ : ۱۲ دقیقه و بصورت زنده پخش می شود، بیشتر دراین باره صحبت می کند.
در ادامه گفت و گو با دکتر فرهود، با دکتر معصومه حاتمی، روانشناس، درباره اختلالات روانی ناشی از عوامل مختلف از جمله ژنتیک صحبت می شود.
زهره مولایی، فعال بسیجی،از دیگر مدعوین برنامه امروز سیمای خانواده است که به مناسبت هفته بسیج با ساجده سلیمانی و محمدرضا حسینیان، مجریان سیمای خانواده در باره اهمیت حضور بسیج در کشور گفت و گو می کند.
اجرای نمایشنامه ای عروسکی درباره کرونا، با عروسک گردانی احمد آغشته و صدا پیشگی اردشیر منظم، از دیگر تدارکات امروز سیمای خانواده برای بینندگان است.

برنامه سیمای خانواده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی علیرضا متقیان و اجرای مجریانی همچون هرمز شجاعی مهر، محمدرضا حسینیان و ساجده سلیمانی هر روز بجز جمعه ها بصورت زنده پخش می شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما