تعداد بازدید:69
تاریخ انتشار:1399/9/2

"همسایه" ویژه برنامه وفات حضرت معصومه (س)

همزمان با شب رحلت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س)، ویژه برنامه همسایه به تهیه کنندگی "مجید صفری" از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، این برنامه که با اجرای"سیدکاظم احمدزاده" از حرم مطهر حضرت فاطمه (س) روی آنتن می رود، میزبان مهمانانی خواهد بود تا از شخصیت و زندگی آن حضرت بگویند.

در شرایطی که شیوع ویروس کرونا امکان حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت را برای زیارت گرفته است، این ویژه برنامه به نیابت، مخاطبان را به زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) می برد.

حجت الاسلام "مسعود عالی" کارشناس مذهبی و "مجید تال" مدیحه سرا، مهمانان این برنامه خواهند بود."همسایه" البته یک مهمان هنرمند هم خواهد داشت؛ "جواد افشار" کارگردان سینما و تلویزیون که قرار است در این برنامه جزییات سریال حضرت معصومه را در اختیار بینندگان قرار دهد.

سریال حضرت معصومه (س) به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی،  روایتگر زندگی حضرت معصومه (س) است که در30  قسمت درحال نگارش است.

در این برنامه همچنین قرار است به 18 نفر از مخاطبانی که از طریق سامانه پیامکی 3000014 با این برنامه ارتباط برقرار کنند، 18 نگین انگشتری ضریح مطهر حرم معصومه س اهدا شود. 
ویژه برنامه "همسایه" کاری ازگروه معارف اسلامی شبکه یک سیما است که چهارشنبه پنجم آذر حوالی ساعت۱۷:۲۰ روی آنتن می رود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما