تعداد بازدید:26
تاریخ انتشار:1399/8/28

آغاز پخش سری جدید مجموعه برنامه اقتصادی

سری جدید مجموعه برنامه اقتصادی" از کجا شروع کنم؟"  با محوریت بیان گام به گام شروع یک کسب و کار موفق از شبکه یک پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، محمد رضا خوش نیت تهیه کننده مجموعه " از کجا شروع کنم؟" گفت: در سری جدید این برنامه که در 100 قسمت تهیه شده است ، تعاونی های موفق را در اقصی نقاط کشور به مردم معرفی می کنیم و از صفر تاصد باید ها و نباید های شروع یک کسب و کار را به مخاطبان که اکثرا قشر جوان هستند معرفی می کنیم. 
خوش نیت با بیان اینکه در این مجموعه انواع کسب و کارها را از جمله  تعاونی تولیدی پوشاک، تعاونی کشاورزی، تعاونی گردشگری،  تعاونی ماهیگیری، تعاونی مدرسه،  تعاونی کودکان استثنایی  و خیلی از مشاغل مختلف را معرفی کرده ایم، افزود: یکی از نقاط قوت این برنامه، بیان راهکارهای عملی برای شروع و ادامه کسب وکار معرفی شده است و ما در این برنامه از زبان فردی که سالهاست در این کسب و کار مشغول به کار است بیان می کنیم اگر می خواهید وارد  این کسب و کار شوید چالش ها کجاست، و راهکارش چیست؟ 
برنامه "از کجا شروع کنم" که در گروه اقتصاد شبکه یک سیما تهیه شده است با تهیه کنندگی  محمد رضا خوش نیت، روزهای زوج بین ساعت 9 تا 11 به مدت  8 تا 10 دقیقه از شبکه یک سیما  پخش می شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما