تعداد بازدید:106
تاریخ انتشار:1399/8/10

چشم روشنی شبکه یک به بینندگانش در ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت

شبکه یک به مناسبت 17 ربیع الاول، مصادف با ولادت حضرت محمد ص ویژه برنامه های "چشم روشنی"، "این شب ها "و فیلم سینمایی "پایتخت 3" را تقدیم بینندگان می کند

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، ویژه برنامه "این شب ها" با حضور حجت الاسلام دکتر رفیعی با موضوع حضرت محمد ص پیامبرمهربانی از تدارکات شبکه یک به مناسبت هفته وحدت و روز میلاد رسول اعظم (ص) است که  یکشنبه و دوشنبه شب ساعت 15 : 23 دقیقه پخش می شود. 
اجرای این ویژه برنامه را که در گروه معارف شبکه یک تهیه شده است و یکشنبه شب بصورت زنده و دوشنبه شب بصورت تولیدی پخش خواهد شد، مجید یراقبافان برعهده دارد. 
اما ویژه برنامه "چشم روشنی" که پخش آن از هفته گذشته آغاز شده است؛ دوشنبه شب ساعت 15 : 23، و روز سه شنبه در بخش های صبحگاهی و شبانگاهی بصورت زنده تقدیم بینندگان می شود. 
در این برنامه هنرمندان متعددی از جمله بازیگران سریال های در حال پخش شبکه یک، خوانندگان و کارشناسان دینی حضور دارند و در فضایی شاد و عیدانه با بینندگان صحبت می کنند. 
برنامه "چشم روشنی" کاری از پخش شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد اجرای عبدالرضا امیراحمدی به مناسبت فرخنده میلاد حضرت رسول اکرم ص تهیه و بصورت زنده پخش می شود.

فیلم سینمایی "پایتخت 3" نیز روز سه شنبه حدود ساعت 15 تقدیم بینندگان می شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما