تعداد بازدید:23
تاریخ انتشار:1399/7/22

برنامه ای دقیق برای مصرف رسانه در "سیمای خانواده"

"سیمای خانواده" امروز میزبان دکتر حسن نجفی سولاری ، کارشناس سواد رسانه ای است که درباره فرهنگ استفاده از رسانه صحبت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، دکتر نجفی سولاری در این برنامه که ساعت 18 : 12 دقیقه پخش می شود، درباره رژیم مصرف رسانه و سهم مصرف اوقات خانواده در موضوع اطلاعات و اخبار نکاتی را بیان می کند.
آموزش تکنیک‌های کسب خبر صحیح از جعلی در فضای مجازی از دیگر بخش های گفت وگوی دکتر نجفی سولاری با هرمز شجاعی مهر مجری سیمای خانواده است.
دکتر مسعود داودی، متخصص پوست و مو، از دیگر کارشناسان امروز این برنامه است که با موضوع بهداشت پوست، مو و ناخن  و در ادامه‌ی موضوع جلسه‌ی قبل با بینندگان صحبت می کند. 
در بخش آشپزی هم، گیتی کاظم پور کارشناس این بخش، با آموزش تهیه‌ی آش کدو حلوایی گیلانی (غذای محلی گیلان) درخدمت علاقمندان به آشپزی است. 
برنامه سیمای خانواده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی : علی اصغر صدیقی و اجرای هرمز شجاعی مهر -عباس طاهریان - فرشته ایزدي - ساجده سلیمانی - محمد رضا حسینیان - نعیمه خزایی - فاطمه رضاپور هر روز بجز جمعه ها بصورت زنده از شبکه یک پخش می شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما