تعداد بازدید:41
تاریخ انتشار:1399/7/16

شمر سریال مختار دخیل امام رضا می شود

محمدفیلی بازیگر امشب از پشت بام حرم امام رضا ع، از دلسپردگی اش به امام حسین علیه السلام می گوید.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در برنامه امروز تشرف، که ساعت 10 : 18 دقیقه پخش می شود، محمد فیلی، بازیگر نقش شمر، در گفت و گو با محمد رضا حسینیان از دلبستگی به اهل بیت علیهم السلام و پذیرفتن نقش شمر در سریال مختار می گوید. 
وی که متولد 22 فروردین  1329 در شیراز است و از سال 79 با فیلم روزهای مهتابی ، عباس قنبری به تلویزیون آمد، امشب بار دیگر مقابل دوربین شبکه یک قرار می گیرد و از توسل به امام رضا در مشکلات زندگی و کاری اش صحبت می کند. 
علاقمندان به شنیدن صحبت های بازیگرسریالهای تاثیرگذاری چون تفنگ سرپر، روزی روزگاری و مختارنامه، امشب بیننده برنامه تشرف از شبکه یک باشند. 
برنامه تشرف کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی مجید صفری هر روز حدود ساعت 10 : 18 دقیقه از این شبکه پخش می شود.
در فصل سوم تشرف که بصورت زنده ازپشت بام حریم رضوی امام الرئوف حضرت علی بن موسی الرضا پخش می شود، هنرمندان ،چهره های ارزشی وکارشناسان برجسته رسانه ملی حضور دارند و از نقش امام رضا(ع) در مراحل مختلف زندگی شان می گویند و بییندگان هم می توانند در تمام ساعات شبانه روز دلنوشته هایشان با امام رضا علیه السلام را به شماره 3000014 پیامک کنند..

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما