تعداد بازدید:58
تاریخ انتشار:1399/7/15

استقبال هزاران نفری مردم از یک ارتباط زنده

مجید صفری تهیه کننده برنامه "تشرف" از دریافت روزانه بیش از 20 هزار پیامک از دوستداران امام رضا علیه السلام خبرداد.

صفری گفت: با اینکه فصل سوم تشرف از روز شنبه (12 مهر) آغاز شده است اما استقبال مردم بی نظیر بوده است و با توجه به اینکه مخاطبان می توانند در طول شبانه روز با شماره پیامک 3000014 با برنامه ارتباط برقرار و دلنوشته هایشان با امام رضا علیه السلام را به برنامه  ارسال کنند، هر روز تعداد زیادی از مردم به عشق امام رضا علیه السلام با برنامه "تشرف" همراه می شوند.
تهیه کننده تشرف افزود: طی هر برنامه، دلنوشته های مردم توسط رضا حسینیان مجری برنامه و مهمان ها خوانده می شود و بعد از هر برنامه هم  با چند نفر از آنها تماس تصویری گرفته می شود تا بتوانند بصورت زنده به حضرت رضا علیه السلام، سلام بدهند و زیارت کنند. 
صفری گفت: قرار است بعد از اعلام وضعیت سفید و رفع خطر کرونا از بین کسانی که پیامک داده اند و تاکنون به سفر مشهد مشرف نشده اند تعدادی به قید قرعه به زیارت امام حسین علیه السلام فرستاده شوند. 

برنامه تشرف که این شبها از پشت بام حرم رضوی مهمان خانه های بینندگان شبکه یک است و به بررسی نقش امام رضا(ع) در زندگی شخصی هنرمندان و چهره‌های برتر کشور و همچنین حس و حال تشرف در بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) اختصاص دارد.
ویژه برنامه تشرف با مشارکت موسسه رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و گروه معارف شبکه یک سیما تدارک دیده شده است و  همه روزه از ساعت ۱۸ به صورت زنده از بارگاه منور رضوی در شبکه یک سیما پخش می‌شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما