تعداد بازدید:516
تاریخ انتشار:1399/6/11

سریالی که"سرزده" به شبکه یک آمد

مینی سریال "سرزده" به کارگردانی بهادر اسدی از چهارشنبه 12 شهریور از شبکه یک به نمایش در می آید.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، داستان این ملودرام پلیسی ارتباط و تقابل بین دو شخصیت مثبت و منفی را نشان می‌دهد. رضا و اصلان از کودکی در یک محله و با هم بزرگ شدند و از همان سن به ورزش کشتی چوخه مشغول بودند. در ادامه رضا این روز‌ها پلیس موفقی شده و اصلان بعنوان شخصیت منفی، نقطه مقابل او دزدی می‌کند.

مجموعه تلویزیونی "سرزده" در 9 قسمت 50 دقیقه ای تولید شده است که هر شب پس از بخش خبری ساعت 21 روی آنتن می رود.

تیتراژ این سریال با عنوان"نگاهتو ازم نگیر"را "مسعود محمدزاده"با شعری از یاشار هاشم زاده و آهنگسازی و تنظیم حمید صانع خوانده است.

در این سریال بازیگرانی چون بهرنگ علوی، علی انصاریان، نسیم ادبی، رؤیا میرعلمی، یاشار هاشم‌زاده، رامبد شکرابی، امیربهادر اورعی، رحیم نوروزی، مریم مؤمن، نسرین ذبیحی، فائزه علی‌آبادی، کوروش رحمانی و کیمیا خلج ایفای نقش کرده اند.

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از: تهیه‌کننده: بهادر اسدی، مشاور کارگردان و ناظر کیفی: علیرضا ابوترابی، مجری طرح: مهدی چراغی، نویسنده: زامیاد سعدوندیان، مدیر فیلمبرداری: احمدگودرزی، طراح گریم: شهرزاد عقیقی، طراح لباس: منیره ملکی، تدوین: نوید توحیدی، طراح صحنه: احمدرضا آخوندزاده، صدابردار: امیر عاشق‌حسینی، دستیار کارگردان: سعید غلامی، برنامه‌ریز: سیامک دورانی و عکاس: نگار پورسعید. 
سریال "سرزده"به همت صدا و سیمای خراسان رضوی، شبکه یک سیما و با هدایت و مشارکت مرکز سیمای استان‌های رسانه ملی تولید شده است.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما