تعداد بازدید:98
تاریخ انتشار:1399/5/11

یک هفته در کنار خانواده پزشکان در "سیمای خانواده"

"سیمای خانواده" در دومین هفته از مرداد ماه هر روز میزبان یک پزشک متخصص است که به خانواده ها مشاوره تخصصی می دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک ، روز شنبه و در اولین روز هفته، برنامه سیمای خانواده ، میزبان دکتر حسام جهاندیده ، متخصص گوش و حلق بینی است که به صورت زنده به سووالات بینندگان درباره بیماری ها و جراحی مربوط به سرو گردن پاسخ می دهد. دکتر حشمت الله رحیمی روانشناس با بیان نکاتی درباره وسواس دیگر مهمان ۱۱مرداد سیمای خانواده است.
روز یکشنبه هم دکتر تیرنگ نیستانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی به بینندگان مشاوره تغذیه می دهد.
دکتر محمد جواد مرتضوی متخصص ارتوپد و فوق تخصص زانو مهمان روز دوشنبه سیمای خانواده است که با پاسخ به پرسش هایی در زمینه درمان دردهای مفاصل و توصیه هایی برای کاهش درد، در خدمت بینندگان این برنامه است.
مسعود داوودی متخصص پوست و مو که درباره علل و درمان ریزش مو و مراقبتهای لازم از پوست با علاقمندان گفت و گو می کند، پزشک روز سه شنبه سیمای خانواده است. 
اما دکتر احمد رضا سروش متخصص و جراح تیروئید با مبحث علل بروز مشکلات تیروئید و موارد ضروری برای جراحی مهمان روز چهارشنبه این برنامه است و بالاخره روز پنجشنبه دکترحسن ارگانی، فوق تخصص کلیه بطور زنده رازهای مربوط به سلامت کلیه و درمان بیماریهای مربوط به این عضو مهم را بیان می کند.
در طول هفته بخش های آشپزی و هنری، بخش قرآنی 1454 ،بخش آشنایی با بازار بورس، انواع کلیپ های گردشگری، گل و گیاه ،کتابخوانی، فوریت های غیر پزشکی، بخش های آشنایی بامشاغل وبخش معرفی خانواده موفق تقدیم دوستداران سیمای خانواده می شود .
این برنامه که کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست و علی اصغر صدیقی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد که دوشنبه تا پنجشنبه از حدود ساعت 11:15 تا 12:50 بصورت زنده پخش می شود. 
هرمز شجاعی مهر، محمدرضا حسینیان،عباس طاهریان، ساجده سلیمانی، فرشته ایزدی و فاطمه رضا پور و نعیمه خزایی اجرای سیمای خانواده را برعهده دارند.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما