تعداد بازدید:17672
تاریخ انتشار:1399/1/21

نون.خ۲ جمعه به آنتن می رسد

باتکمیل مراحل پس تولید این سریال از جمعه هرشب ساعت ۲۲پخش می شود

به گزارش روابط عمومی شبکه یک سیما  کار آماده سازی سریال نون خ مراحل پایانی را طی می کند و  این سریال از جمعه ۲۲ فروردین هرشب ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه از آنتن شبکه یک سیما پخش می شود. سعید آقاخانی کارگردان و   مهدی فرجی تهیه کننده این مجموعه طنز  را برای گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما و با همکاری استانداری کرمانشاه تولید کرده اند.‌
این سریال قرار بود در ۲۵ قسمت برای ماه مبارک رمضان تولید شود اما با توجه به شرایط کرونا نهایتا در ۱۷  قسمت جمع بندی و حدود دو هفته زودتر روانه آنتن شد.  شرایط پخش زودتر از موعد ، برای دست اندرکاران این مجموعه در مرحله پس تولید ، شرایط ویژه ای ایجاد کرده است که همت گروه سازنده ، این سریال به آنتن رسید. نون خ خال و هوای مردم یک روستا در یکی از مناطق کرد نشین را روایت می کند.

بازیگرانی همچون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، میرطاهر مظلومی، مجید یاسر، شقایق دهقان، سیروس میمنت، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و ... در نون خ ۲ ایفای نقش می کنند. 
تصویربرداری فصل دوم «نون.خ» در شرایط سخت زمستانی و کوهستانی انجام شده است و از این حیث سعید آقا خانی و همکارانش شرایط سختی را برای تولید این کار پشت سر گذاشته اند . ۳۰ روز پایانی کار نیز در شرایط حساس کرونا جلوی دوربین رفته است.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما