تعداد بازدید:231
تاریخ انتشار:1398/12/20

ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک از 24 اسفند روی آنتن

چهره های مردمی 98؛ سال آینده معرفی می شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، سیدعلی ضیا با اعلام این خبر گفت: روند انتخاب چهره مردمی سال 98 برای حفظ سلامت مردم به اوایل سال آینده موکول شده است اما ویژه برنامه تحویل سال "فرمول یک" از 24 اسفند روی آنتن خواهد رفت.
تهیه کننده و مجری "فرمول یک" درباره وضعیت طرح انتخاب چهره مردمی پس از شیوع کرونا درکشور اعلام کرد: شورای سیاست گذاری چهره مردمی سال و مدیرشبکه یک به جهت شیوع کرونا و مشکلاتی که درکشور پیش آمده است تصمیم گرفتند معرفی قهرمانان و چهره های مردمی را به سال آینده موکول کنند که تاریخ آن به زودی اعلام خواهد شد.

سیدعلی ضیا  اظهار داشت: از آنجایی که بسیاری از این چهره ها باید از شهرستان های مختلف به تهران می آمدند یا ما به شهرستان ها می رفتیم تا مستند زندگی این عزیزان ساخته شود، حساسیت های موجود چنین اجازه ای به ما نمی داد. این روزها تاکید وزارت بهداشت بر سفر نکردن است و ما هم تابع این رویکرد هستیم.

او یادآور شد: به هرحال برای حفظ سلامت مردم، چهره مردمی سال 98 را در ابتدای سال 99 برگزار خواهیم کرد. اینگونه مردم می توانند راحت تر با این قهرمانان ارتباط بگیرند.

ضیا همچنین تاکید کرد: از 24 اسفند تا یک فروردین ویژه برنامه "فرمول یک" برای تحویل سال 99 را با رویکرد امیدبخشی و شادی برای مردم ایران روی آنتن خواهیم برد. ان شاءالله در سال آینده نیز پرتوان درکنار مردم مان قرار بگیریم تا چهره مردمی سال را معرفی کنیم.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما