تعداد بازدید:32
تاریخ انتشار:1398/11/30

سردار حجازی، برای اولین بار از سردار دل ها خواهد گفت

جانشین، به "ملک سلیمان' می آید

به گزارش روابط عمومی شبکه یک سیما، سردار سید محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسدارن، امشب، ساعت 19:45 مهمان برنامه "ملک سلیمان" خواهد شد و برای اولین بار به بیان ناگفته هایی از سردار دل ها، شهید سپهبد قاسم سلیمانی خواهد پرداخت.
سردار محمد حجازی که برای نخستین بار در این گفت و گوی تلویزیونی شرکت می کند، از فرماندهان ارشد و جانشین فعلی نیروی قدس سپاه پاسداران، دانش‌آموخته دکترای دانشگاه عالی دفاع ملی در رشته مدیریت استراتژیک و عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین است که سمت های مهمی چون: فرماندهی نیروی مقاومت بسیج، ریاست ستاد مشترک، معاونت هماهنگ‌کننده و جانشینی فرمانده کل سپاه پاسداران، فرماندهی قرارگاه ثارالله و معاونت آماد، پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح را بر عهده داشته است. سردار حجازی به دلیل فعالیت های انقلابی، از۱۰ اکتبر ۲۰۱۱ (۱۸ مهر1390) در لیست تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفته است.
ویژه برنامه گفتگو محور "ملک سلیمان" که از ۲۱ بهمن و در آستانه چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با اجرای محمد دلاوری در مدت زمان 50 دقیقه از شبکه یک سیما به روی آنتن رفته و با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده است، پیش از این میزبان چهره هایی چون: سردار محمد شیرازی، سردار عبدالله عراقی، سید عزت الله ضرغامی، محسن مومنی شریف، دکتر صادق خرازی و جمعی از دوستان و نزدیکان سردار دل ها بوده است.
"ملک سلیمان"، به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی سمعونی کاری از گروه فرهنگ، هنر و تاریخ شبکه یک سیما با مشارکت مرکز بسیج رسانه ملی است.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما