تعداد بازدید:243
تاریخ انتشار:1398/11/21

"ملک سلیمان" ویژه برنامه  چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی

درآستانه چهلمین روز شهادت سردار سپهبد"حاج قاسم سلیمانی" شبکه یک سیما ویژه برنامه "ملک سلیمان" را از امشب روی آنتن می برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، این برنامه گفتگو محور با اجرای "محمد دلاوری" و در 10 قسمت50 دقیقه ای بطور زنده پخش خواهد شد. بگفته "مهدی سمعونی" تهیه کننده ملک سلیمان، قسمت اول این برنامه که امروز 22بهمن پخش می شود بطور زنده برنامه روی آنتن می رود.

او اظهار داشت: گفتگو با افرادی که نسبت به ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی شناخت دارند، محور اصلی ملک سلیمان را تشکیل می دهد وسردار "محمد شیرازی" رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا، مهمان اولین قسمت این برنامه خواهد بود.

رابطه شهید سلیمانی با رهبر معظم انقلاب، سبک زندگی و جایگاه او بعنوان پدر خانواده، اندیشه های مقاومت و چهل سال جهاد و فرماندهی از موضوعات ویژه برنامه"ملک سلیمان" است.

بگفته مهدی سمعونی، سردار "رحیم صفوی" مشاور عالی رهبر معظم انقلاب، "عزت الله ضرغامی" عضو شورای عالی فضای مجازی، دکتر "صادق خرازی" کارشناس سیاسی و نماینده اسبق ایران در سازمان ملل و خانواده محترم سردار شهید سلیمانی از مهمان این برنامه گفتگو محور خواهند بود.

این تهیه کننده درباره سایر آیتم های "ملک سلیمان" هم عنوان کرد: در هر برنامه دو آیتم هم نمایش داده می شود که یک بخش، آیتم های آرشیوی شامل سخنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درخصوص محورهای برنامه و بخش دیگر شامل گفتگوی مردمی درخصوص شخصیت حاج قاسم است.
"ملک سلیمان" به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی سمعونی کاری از گروه فرهنگ، هنر و تاریخ شبکه یک سیما است که با مشارکت مرکز بسیج رسانه ملی از 22 بهمن بین دو بخش خبری ساعت 19 و 21 روی آنتن می رود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما