تعداد بازدید:7109
تاریخ انتشار:1398/10/15

پخش زنده مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی از شبکه یک+ویژه برنامه ها

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در شهر اهواز امروز از شبکه یک سیما بطور زنده پوشش تصویری خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، این برنامه از ساعت 9:30 امروز 15 دی آغاز و تا حوالی اذان ظهر با اجرای مهدی آقا بیگی و محمدرحمان نظام اسلامی بطور زنده از پخش شبکه یک روی آنتن می رود.

همچنین ویژه برنامه دیگری بعد از بخش خبری ساعت 19 ویژه تشییع پیکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی امشب بطور زنده پخش می شود. با توجه به پخش ویژه برنامه های شهادت فرمانده رشید اسلام قاسم سلیمانی امشب برنامه "پایش" و سریال "زیرهمکف" پخش نخواهد شد.

سایر ویژه برنامه های پیش بینی شده برای امروز و امشب بدین شرح است:
مستند "حاج قاسم"
این مستند به تهیه کنندگی هومن نیری کاری از گروه سیاسی شبکه یک است که به مرور زندگی سردار سلیمانی از کودکی تا شهادت را روایتگری می کند.

در این مستند که با تصاویر مستندی همراه است ضمن اشاره گذرا به زندگی نامه، ایثارگری های این شهید در دوران دفاع مقدس تا مبارزه با تروریسم و القاعده و مقابله تا نابودی تکفیری های داعش به تصویر کشیده شده است.

این مستند 25 دقیقه ای همچنین کمک های شهید قاسم سلیمانی در سیل اخیر خوزستان را هم روایت می کند.

مستند "حاج قاسم "امروز ساعت 14:55 از شبکه یک پخش خواهد شد.
ویژه برنامه" عصر"
"عص"ر با موضوع شخصیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و در ادامه برنامه شب گذشته به صورت زنده از شبکه یک پخش می شود. در این برنامه علاوه بر حضور کارشناسان سیاسی داخلی با کارشناسان خارجی از طریق ارتباط ویدئویی درخصوص این اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سرلشکر حاج قاسم سلیمانی گفتگو می شود.

ویژه برنامه تلویزیونی «عصر» به تهیه کنندگی و اجرای نادر طالب زاده امروز 15 دی حوالی ساعت 15:30 روی آنتن می رود.

"در میانه آتش"
در میانه آتش نام برنامه ای است که به اولین گفتگوی مطبوعاتی سردار سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اختصاص دارد.

در این برنامه سردار سلیمانی ناگفته های را از توصیه ها و اشاره های رهبر انقلاب در جریان جنگ 33 روزه بیان می کند. این مستند امشب پس از بخش خبری ساعت 21 پخش می شود.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما