تعداد بازدید:42
تاریخ انتشار:1398/9/17

"شتاب" این بار میزبان یک کسب و کار اینترنتی است

برنامه امروز "شتاب" به معرفی "لوناتو"، سامانه فروش  آنلاین عینک و محصولات پزشکی چشم اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه که ساعت 50 : 16 دقیقه پخش می شود،  " مهدی  صامع" که  به همراه همسرش از سال 93،  سامانه آنلاین فروش عینک از انواع مختلف راه اندازی کرده است، درباره این سامانه صحبت می کند.
مهدی صامع در این برنامه  پیشنهاد سرمایه پذیری 3 میلیاردی در ازای 10 درصد سود را ارایه می دهد.
مونا ناصری، محمد رضا فرحی و روح الله رحمانی داورهای این برنامه هستند.  
گفتنی است در هر قسمت از این برنامه، یک نوآفرین یا بنیان‌گذار کسب و کار نوپا، درصدی از سهام کسب و کار خود را در مقابل مبلغی پول به سه نفر متخصص سرمایه‌گذاری خطرپذیر پیشنهاد می‌دهد. متخصصان سرمایه گذاری حاضر در برنامه در پایان هر قسمت پس از سوال و جواب با کارآفرین، اعلام خواهند کرد که آن کسب و کار با مبلغ ارائه شده، قابلیت سرمایه گذاری دارد یا خیر. 
شتاب ویترینی از زیست بوم نوآوری ایران است. عمده تیم‌های حاضر در این دوره از میان شرکت‌های نوپای فعال در این زیست بوم انتخاب شده‌اند. داوری‌های برنامه نیز توسط جمعی از مدیران شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد و نوآوری و اشخاص برجسته صنعت سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور انجام می‌شود.

برنامه تلویزیونی شتاب با موضوع  سرمایه گذاری خطرپذیر در کسب و کارهای نوپا، در 35 قسمت 12 دقیقه‌ای در ستاد رسانه‌ای رونق تولید تهیه شده، و روزهای فرد  از شبکه یک سیما پخش می شود.
سید طاهر سیاح و مسعود طالبی تهیه‌کنندگی برنامه "شتاب" را بعهده دارند.

نمایش همه نظرات
  • تلفن گویا: تهران ۲۷۸۶۱۰۰۰
  • مکاتبات الکترونیکی: sima1@irib.ir
  • شماره پیامک: 300001
  • آدرس: خیابان ولیعصر (عج)، خیابان جام جم، ساختمان سیما، شبکه یک سیما